Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 20´e kadar. Toplam 174 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye Şenol SEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Şenol SEL
    Motosiklet
    Yamaha Ybr 125 ESD
    Marka
    Yamaha

Thumbs up

27 Eylül 2012 Ben + Fügen ARIK + ybr 125 esd ile kamp alanına girişimiz
    http://youtu.be/yGnoV2VDiQg
    Saygılarımla
    Şenol SEL
    Bursa
    0553 021 94 44
    O.M.M Gold Member

Lütfen her zaman Full koruma ve KASK kullanın.

Motosiklet kullanmak tehlikeli bir eylemdir.
    Eğer kullanacaksanız kendi iradeniz ve sorumluluğunuz altında kullanınız.
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır..
    “Beyninin beş saniye önce olmadığı yere asla motorunu götürme”

Enduroist Kadim Üye Egemen Donat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

Alıntı fevziemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim orada hazır ve güvenli bir yerim var, kimseyi rahatsız etmeden sessizce düşerim ben yerime, hiç zahmet etmeyin baylar...
    ;) en azından kurtarma işini organize edin ama, çünkü bu sefer çok başarılı değildiniz, o kafayla kendim kalkmak zorunda kaldım, gece cebimden dökülen telefon, anahtar, fener v.s sabah gidip Canan ve Egemenle toplamak zorunda kaldık. En büyük şansım ise gece kimsenin o tarafa dönerek sulama yapmamasaydı.
    Bir dahakine ben uyumayacağım kardeşiim, merak etme sen ben tutarım kolundan bacağından kurtarırız seni ehhueheu

Olum siz nasıl dağınık bir ailesiniz ehuehuehu Birisi gece telefonu düşürür, birisi çatalı bıçağı onu bunu mutfak malzemelerini masada bırakır, oohhh.. Biz toplayalım sonra ehuehuehe

Hala kafama vuruyorum ben niye Fatoş ablamı dinlemedim diye, dinlesem bunlar gelmeyecekti başıma.
    Ama neyse üzgün değilim, ben sizi güldürdüm Allah'ta beni güldürür inşallah.
    Gülmek yakışır yoldaşıma ; göbüğünü oynata oynata attığınn kahkahanı özledik laaaagggnnnnn

Ya İnan daha ben bile dinleyemedim, fotolarda bakamadım ama bu hafta hepsiyle ilgilenip paylaşacağım, bu arada bende hala aklıma geldikçe gülüyorum...
    Olum yeter la, paylaşın şu fotoları artık.. Yengeye de yazdım, nerede bu fotolar Yingeeeeee .. ehuehuhue

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Necdet abi o kadar fotoğraf çektin hadi abi bekliyoruz...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Alıntı EGDONAT101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen arkaya balık kasasını koymadın mı ? olum o kan balık kasasından gelmesin ?

o değil de, appaçisin olum kabul et

Bir gırlangıç gibi açtın gollarını bize, önüme geçtin, habire dörtlüleri yakıp durdun, beni gorudun golladın.. Ama ben sana layık olamadımmm.. Evet, o bendim.. Gırlangıcın arkasında olan, onun dörtlülerine bakıp bakıp "yola mı baksam yoksa gırlangıcın dörlülerine mi baksam diye kafasında soru işareti olan, ve en sonunda "sittiret gırlangıcı yola bak sen" düşüncesinde karar kılan, o appaçi, o serseri, o ; o ne olduğu bilinmeyen motorcu" bendim..

evet bendim..
    HAYIR BEN...

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Neyse şaka şamata bir tarafa, ben başından beri bu konunun iki tarafınıda bildiğim için her iki tarafta birşey söyleyene kadar bekledim, sevgili şenol abi seni tanıdık hatta çadır komşumuzdun gayet iyi, eğlenceli, şirin ve gencecik ruhlarınıza özenilesi bir çiftiniz, zannediyorumki hatta eminimki yaşanan bu olayda her iki tarafta kötü niyetli hiçbirşeyi aklına getirmemiştir, ben kamp alanından çıkıp iğne adaya varana kadar ve dönüştede kırlangıcın arkasındaydım, gayet iyi bir grup sürüşü oluyordu, ancak sen grupla birlikte hareket etmemeyi tercih ettiğin için, arada sırada yolda buluşmalarımız oldu, bu buluşmalardan birinde yaşanan bu olayın tasvirinde ise içinde kan olan bir lafın bu kadar üstüne basılarak kullanılması açıkça beni çok rahatsız etti, çok yeni olmama rağmen aile sıcaklığındaki bu topluluktaki tüm insanları iyice tanımak için çabalıyorum ve şu ana kadar gördüğüm ve emin olduğum şey şudur, bu toplulukta kimsenin arkasından kan damlamaz, ama muhakkak çantasında bir yara bandı ve sargı bezi vardır, oda kendisi için değil herkes içindir, olurda bir damla kan damlarsa onu bir an önce durdurmak için...

Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

hayir o bendim.. bendim o leyynn bendiiiiiiimmmmm

Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

o degil de; senol abi bu balik kasasi esprisine kizmamistir umarim; valla cadirda dedigi gibi yoldasimin komsumuzdun abi; hatamiz olduysa affolsun.. Ama amacim biraz da olsa konuyu sert bir halden keyifli bir hale getirmek.. Olur böyle seyler; insanlar hata yapabilir.. Bütünlüğümüzü bozmayalim.. Biz bir aileyiz..

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12