Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye İLKER ÇAKIT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İLKER ÇAKIT
    Motosiklet
    F650GS '05
    Marka
    Bmw

Engin Bey geçmiş olsun,

Herkese güzel bir gün diliyorum benim gözlemim bu "motorları Yok sayma" yeni gençliğin facebook deyimi ile "ignore etme" olayı her geçen sene artıyor yani bilinç yükselecek diye beklerken daha kötüyü gidiyor çevremde de görüyorum inanılmaz bir önyargı ve hatta çoğu zaman nefret var düşen motor sürücülerine "oh olsun "diyen 'okumuş kültürlü' geçinen o kadar tip var ki .

Sonuc olarak bizleri ignore edenleri Türk usulü dürtmek (poke) lazım sanırım

Enduroist Kıdemli Üye AlpGüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alp Güney
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı EGDONAT101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ne lan, terörist grup mu oluyos şimdi de.. O biber gazı konusu riskli arkadaşlar, adamda astım falan varsa herifin ölümüne bile sebep olunabilir, dikkat etmek gerekiyor.. İnşaat demiri konusuna fazla yorum yapmak istemiyorum ; farklı amaçlar için kullanılabilir tabi.. Ama yine de tasvip etmiyorum Küfredin geçin la, neyinize belaya giriyonuz
    kesinlikle katılıyorum.o kadar çok var ki bu modellerden ne inşşaat demiri yeter ne biber gazı.karşı taraftan da ne çıkacağı belli olmayacağından riskli bir durum.hayat o kadar değersiz değil.o yüzden küfürü de tasvip etmediğim için orta parmak selamı verip basıp geçin derim onlar durdukları yerde kuduruyorlar dikiz aynasından bunu setretmek çok daha keyifli.bütün stres gidiyor

Ordinaryus Enduroist ATİLLAYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atilla Yılmaz
    Motosiklet
    XT660Z TENERE
    Marka
    Yamaha

Geçmiş olsun.Arkadaşlar bazen şiddet kaçınılmaz oluyor ama biraz fazlasıda (gereksizi)zarar bence çünkü bu sefer araba sürücüleri daha fazla antipatik bakıyor olaya birkaçımızın yaptığı bu olaylar piskopat bir araba sürücüsü tarafından gereksiz sıkıştırmalar ve tacizlere sebep olabilir.
    Zincirli kuyuda otobüs durağının orada benzer bir tartışmaya girdim taksiciyle bir anda 8-10 motor durunca yardıma adam bindi gitti.
    Atilla AB Rh- 0533 235 67 13

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Alıntı electro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zincirli kuyuda otobüs durağının orada benzer bir tartışmaya girdim taksiciyle bir anda 8-10 motor durunca yardıma adam bindi gitti.
    Bana tam tersi oldu. Elmadag'da karsi yoldan gelen taksici yolun oratasindaki kaldirim uzerinden gecip U donus yapinca ben frene asilip kil payi kurtardim pacayi. Motordan indim ve taksici indi...tartisma baslamadan bile etrafimda 5-6 taksici durdu ve beni tartaklamaya basladilar. Tabiki hic beklemeden mototra binip kactim.

Enduroist Kadim Üye Egemen Donat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

Abi bu rezil şehirde kimin cebinde ne ile gezdiği belli olmaz ; inmeyin motordan yaw.. Gaz kolu elinizde ; şehirdeki çoğu araçtan daha iyi ivmelenen motorlarınız var.. Daha ne yaw.. Alp abinin dediği gibi, dikiz aynasından onların kudurduğunu izleyin, selenin üzerine oturduğunuz tarafla da gülün..

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı bulutyani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada aklıma gelmişti birkaç gün önce yollarda, sürüş esnasında yanından geçtiğim arabaların şoförlerini inceliyorum. %90 i bunların telefon ile oynuyorlar, alsam bı kamera çeksem trafiğe şikayet etsem, aynı şeyi emniyet Şeridi'nden gidenler için de düşünüyorum, bir sonuc alınır mı?
    Yaa evet bunu ben de daha önce bir yerde yazdım. Eskiden telefonla konuşan olurdu ve yola BAKAR ama GÖRMEZDİ.

Şimdi telefonla oynuyorlar ve yola BAKMIYOR vede GÖRMÜYORLAR. durum daha fena kısaca.

Millet nasıl araba yada motosiklet kullanıyor anlamıyorum! sadece kendilerini düşünüyorlar..

çok sevdiğim bir söz var : " sadece kendinizle ilgilenmeyin, başkalarıyla da ilgilenmeye dikkat edin."

bunu ne kadar insan yapıyor?

Bazen sinirlenmeden gitmek zor oluyor ama kaskın içinde sövün edin, rahatlayın, çözümü yok çünkü ne konuşarak ne dövüşerek bir şey anlamıyor insanlar çünkü eğitim ve kültür yok bu konuda.

Çarpma konusuna gelince bir çarpma varsa, hasar varsa yine tartışmamaya çaba gösterip hemen tutanak işine kabul etmiyorsa hemen polise aramaya girişmek lazım.
    Konu Can Ekin tarafından (08-10-2012 Saat 14:19 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye Soykan Karataş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Soykan Karataş
    Motosiklet
    99 BMW R1100 GS
    Marka
    Bmw

Çok geçmiş olsun.
    Ayrıca taksiciye gereken dersi vermeniz gayet yerinde olmuş, bazen medenice davranmak bir işe yaramıyor.Elleriniz dert görmesin

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Engin geçmiş olsun, her türlü durumda sinirlerimize hakim olmak durumundayız, zira silah taşımayan neredeyse yok gibi. Aracını solladığı için ilk kırmızı ışıkta kardeşime silah çekilmişti.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Geçmiş olsun dilekleri için herkese teşekkürler. Bu gibi durumlarda sinirlere hakim olmak gerçekten zor. Taksiciye basit kaza gibi gelen durum benim yere kapaklanmama sebep oldu. Motorla kaza ile arabayla kaza arasında ki farktan habersizler. Üstelik arkamda taşıma çantası içinde kızımın köpeği Üzüm'ü de eve götürüyordum. O da korktu. Sonra aklıma ya üzüm yerine kızım olsaydı ve ona birşey olsaydı düşüncesi geldi. Allah hepimizi böyle şeylerden korusun. Bazen onunla ufak gezilere çıkarız ama bundan sonra muhtemelen bu riske girmeyeceğim.

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

geçmiş olsun,motorda ve sende kalıcı bir hasar olmaması sevindirici...İstanbul trafiğinde ister motosiklet kullan,ister otomobil,kamyon,minibüs,tır vb... sinir olmamak mümkün değil.o kadar gerizekalı varki trafikte
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu