Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye Şenol SEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Şenol SEL
    Motosiklet
    Yamaha Ybr 125 ESD
    Marka
    Yamaha

Thumbs up İDO'nun rakibi Negmar, 2 TL'ye taşıyacak

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, Eskihisar – Topçular arasında çalışacak NARLI feribotlarının 25 Ekim’de seferlere başlayacağını söyledi

İDO'NUN RAKİBİ NEGMAR, 2 TL'YE TAŞIYACAK

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, Eskihisar – Topçular arasında çalışacak NARLI feribotlarının 25 Ekim’de seferlere başlayacağını söyledi. Seferlerin 3 gemi ile başlayacağını belirten Kutlu, yaya yetişkinlerin 2 lira, öğrencilerin bir liraya taşınacağını, kuyruk beklemenin de sona ereceğini dile getirdi.

10. Bursa Tarım Fuarı’na katılan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, gazetecilerin konuya ilişkin sorularını cevapladı. İstanbul’u Bursa’ya ve Ege’ye bağlayan Eskihisar-Topçular hattında çalışmalara başlayacaklarını ifade eden Kutlu, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri'nin şirketi olan GÜBRETAŞ’ın altındaki NEGMAR Denizcilik Şirketi'nin, NARLI Denizcilik İşletmesi'ni kurarak yeni hat açtığını kaydetti.

“KİMSENİN İŞİNE SEKTE VURMAK İSTEMİYORUZ”

Bundan sonra daha hızlı, daha konforlu gemilerle Eskihisar’dan Topçular’a, Topçular’dan Eskihisar’a yolcu ve araç taşıyacaklarını vurgulayan Kutlu, şu bilgileri verdi: “TIR’ları, kamyonları, taksileri, yayaları taşıyacağız. Şu anda İDO’nun gemileri 45 dakikaya gidiyor. Ama çok büyük kuyruklar var. saatlerce de kuyruk bekleniyor. Bizim kimseyle bir rekabet oluşturmaya, onlara sekte vurmaya niyetimiz yok. Biz hizmet odaklı grubuz. Tarım Kredi Kooperatifleri bir milyon 100 bin çiftçinin malı. Dolayısıyla bu şirket de o ortaklığın malı olacak. Biz hizmet odaklı çalışacağız. Buradaki sorunun çözümüne katkı vermeyi amaçlıyoruz.” 3 gemi ile başladıklarını ve bayramdan önce seferlere başlanacağını vurgulayan Kutlu, şöyle devam etti: “Ayın 25’inde seferlerimiz başlayacak. Şu anda iskelelerimiz hazır, alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Gemilerimizi çok yakında 5’e çıkartacağız. Her gemi bir seferde 100 ile 140 araç taşıyacak. 400 ile 800 arasında da insan taşıyacak. Bu sorunu da bu şekilde Türkiye Tarım Kredi Kooperatiflerimiz çözmüş olacak.”

“YETİŞKİN 2, ÖĞRENCİ 1 LİRAYA TAŞINACAK, ÇAY FİYATLARI DIŞARIYLA AYNI OLACAK”

Fiyatlar konusunda da bilgi veren Kutlu, “Kafeterya hizmetlerimiz daha uygun olacak. Dışarıda kaç paraya çay içiyorsa gemimizde de o fiyata çay içip yemeğini yiyecek. Yaya yetişkinler 2 lira, öğrenciler bir liraya geçecek. 66 aylık çocuklara para almayacağız. İnşallah trafik kazaları da azalacak, insanlarımız zamandan tasarruf edecek, beklemeyecek. Sürekli çalışacak, 24 saat çalışacak. Kuyrukta şu anda saatlerce bekleyenler orada birkaç dakika içinde geçme imkanı bulacak.” diye konuştu.

http://www.denizhaber.com.tr/sektord...er-recep-.html
    Saygılarımla
    Şenol SEL
    Bursa
    0553 021 94 44
    O.M.M Gold Member

Lütfen her zaman Full koruma ve KASK kullanın.

Motosiklet kullanmak tehlikeli bir eylemdir.
    Eğer kullanacaksanız kendi iradeniz ve sorumluluğunuz altında kullanınız.
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır..
    “Beyninin beş saniye önce olmadığı yere asla motorunu götürme”

Ordinaryus Enduroist özer hanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özer hanlı
    Motosiklet
    Ybr 125 esd
    Marka
    Yamaha

Güzelmiş hayırlsı olsun millete o zaman.
    Yuz'de israr etme, "Doksan da olur".
    Insan dediginde, "Noksan da olur"...
    Sakin buyuklenme, "Elde neler var".
    Bir ben varim deme, "Yoksan da olur".
    Hatasiz Dost Arayan, "Dosttan da olur

** MEVLANA **
    Takma kafana, At boşa

Özer HANLI

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

Vatana millete özelikllede motorculara hayırlı olsun

Enduroist Kıdemli Üye Sinan AKIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sinan AKIN
    Motosiklet
    Tiger 1050
    Marka
    Triumph

Hadi hayırlısı, bu tekelin kırılması gerekiyordu. Özelleştikten sonra ido'nun tutumu fiyat politikası belli. Umarım başta Sirkeci-Harem olmak üzere diğer hatlarda da yeni oyuncular devreye girer..
    Sevgi eylem gerektirir...0533-248 80 80
    sakin@fenerbahce.com.tr

Enduroist Katılımcı Üye mertfehmioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    EMRE MERT FEHMİOĞLU
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Alıntı Fanatik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı, bu tekelin kırılması gerekiyordu. Özelleştikten sonra ido'nun tutumu fiyat politikası belli. Umarım başta Sirkeci-Harem olmak üzere diğer hatlarda da yeni oyuncular devreye girer..
    Kesinlikle katılıyorum. İşin suyu çıkmıştı artık Sirkeci haremde bile artçıma 2 tl istiyorlar. indirip yaya girişinden sokuyorum 1 tl Bazen diyorum motoru iterek soksam farkedermi

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Alıntı mertfehmioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum. İşin suyu çıkmıştı artık Sirkeci haremde bile artçıma 2 tl istiyorlar. indirip yaya girişinden sokuyorum 1 tl Bazen diyorum motoru iterek soksam farkedermi
    Bak ben bu artşının 2 tl yayanın 1 tl olduğunu bilmiyordum, öğrendim teşekkür ederim, ne mantıksız adamlarmış bunlar yaa...

Enduroist Kıdemli Üye Emre Tekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Tekin
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Pendik-Yalova arası motosiklet fiyatına 40 TL çekiyor İDO!!! Geçen sene 21 TL idi... Çok şımarmışlardı, geç bile kalındı.

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

çok iyi oldu,umarım kalıcı olur...bu eylül'de Ayvalık'a gittim tatil için.feribot fiyatını sordum istanbul-bandırma 200 küsür TL fiyat çektiler.bu resmen soygun beee,körfezi dolaştım Ayvalık'a gidiş geliş 200tl yaktı araba....
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Ben zaten bu ülkede neden tekel sektörler var anlamam, aç rekabete vatandaş faydalansın, çok iyi olmuş bencede, faaliyete geçsin hemen deneyeceğim...

Enduroist Kıdemli Üye Emre Tekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Tekin
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı fevziemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben zaten bu ülkede neden tekel sektörler var anlamam, aç rekabete vatandaş faydalansın, çok iyi olmuş bencede, faaliyete geçsin hemen deneyeceğim...
    Tekel konumundaki bir kuruluşu rakipsiz şekilde özelleştirirsen olacağı budur...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu