Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 56 Sayfa bulundu

Hybrid View

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Biz seni unutmadık Çağdaş, kürkçü dükkanı açık.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Üye çağdaş özyiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    çağdaş özyiğit
    Motosiklet
    R 1200 GS - FJS600 ABS
    Marka
    Bmw

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz seni unutmadık Çağdaş, kürkçü dükkanı açık.
    Tesekkur ederm yusuf abicim ilk olarak o gun sizden gorup cok ozenmistim enduroya enduroculuga o gune kadar onca enduroyla denk gelip onca endurocu arkadasm olmasna ragmen hic kanim isinmamisti.. ama yasdan dolayida racingden gecemedigm icin bu sure zarfnda dolu dolu racingin tadini cikarip hatta 2008 bir R1 alip draglara bile girip tum hevesmi aldim ve gercek motor dunyasina giris yapmayi planladigim yere dondum ((kurkcu dukkanina)) artik tek niyetm bir gs 1200 almak ama suan 5 ay kadar once dugun olayini atlattgim yani 4 silindirin tekinde atesleme olmayip smdilik 3 silindir idare ettigim icin henuz o rakamlara ulasamiorm nasipse insallah gs 1150 - varadero- veya dl1000 den birtanesiyle adim atip bir sonraki sezonda 1200egecis yapmayi planliyorm... Tabiki ozamanda birlikta oldgumuz aytac afrikatwinini satti oda varadero alicak muhtemelen bu sezon yani oda donuyor birlikteyz yne
    Haaaa buarada canakkalede sizinle cadir kuramamistik ya suan motorum yok ama cadirimi ve sisme yatagmi aldim bile evde hazirda duruyolar bazi aksamlar hevesim kirilsin dye balkonda kurup yatiyorm