Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

Haayırlısı olsun

Enduroist Üye GÖKHAN KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    GÖKHAN KÜÇÜK
    Motosiklet
    DL 1000
    Marka
    Suzuki

Allah hayırlı müşteri versin.

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Yaklaşık 1000 görüntülenme arayan yok soran yok hadi sattık diyelim yerine koyabileceğim emsal fiyattaki motorlar
    2005 F 650
    2006 WFR 800
    2007 NT 700 Deauwille
    2007 CBR 600
    2007 DL 1000
    2008 Transalp
    2009 FZ 6
    2011 KLE 650

Benim 1200 CClik motoruma karşılık genel anlamda alabileceğim 650 sınıfı bir motosiklet, o da 2011 KLE 650 yi gösteriyor enduro olduğu için, ama eski güç yok. Hadi enduroya döndük diyelim aldık KLE 650 yi şehir için de de kullanırım Scooterden vazgeçerim ama kardeşim uzun yolda ben gazı açtığım zaman güç ararım motor gitmediği zaman beni afakanlar basar. İllaki uzun yol için ya yüksek ccli bir enduro ya da güçlü bir touring ararım başka çaresi yok. Olmadı ben motorumdan memnunum satmayıveririz olur biter nedir bu motorcuların İtalyan korkusu anlamadım gitti. Zaten Capoyu da ilan verdiğim zaman 17.000 görüntülenme vardı 3 kişi aradı 1 kişi görmeye geldi, o da sudan sebeple almaktan vazgeçti. Yılbaşı piyangosu bana çıkarsa piyasadaki tüm İtalyan motorları toplayıcığım kafama taktım bir kere nam olsun kar olmasın.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Hakkı Erdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İsmail Hakkı ERDAĞ
    Motosiklet
    Yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

Yusuf bey, birinin adı çıkacağına canı çıksın demişler !! İtalyan motosikletlerde öyle ,biz biraz ön yargılı bir milletiz. Ayrıca honda deauwille de iyi motor 2008 de İngilterde yılın motoru seçilmişti ,700 cc seğmentinde şaftlı tek motor ( başka varmı bilmiyorum) ,yavru Golwing ama bizim ülkemizde değerini bulmamış bir motor ,30 yıllık motorcu yakın bir arkadaşım kullanıyor çok,çok memnun. Tabi enduro ve daha fazla güç istersen o başka .Dilerim gönlüne göre olur.
    Motorcu özgür ruhtur.
    05324123412

Enduroist Katılımcı Üye sarialtun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali
    Motosiklet
    Stelvio 1200 ADV
    Marka
    Guzzi

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1000 görüntülenme arayan yok soran yok hadi sattık diyelim yerine koyabileceğim emsal fiyattaki motorlar
    2005 F 650
    2006 WFR 800
    2007 NT 700 Deauwille
    2007 CBR 600
    2007 DL 1000
    2008 Transalp
    2009 FZ 6
    2011 KLE 650

Benim 1200 CClik motoruma karşılık genel anlamda alabileceğim 650 sınıfı bir motosiklet, o da 2011 KLE 650 yi gösteriyor enduro olduğu için, ama eski güç yok. Hadi enduroya döndük diyelim aldık KLE 650 yi şehir için de de kullanırım Scooterden vazgeçerim ama kardeşim uzun yolda ben gazı açtığım zaman güç ararım motor gitmediği zaman beni afakanlar basar. İllaki uzun yol için ya yüksek ccli bir enduro ya da güçlü bir touring ararım başka çaresi yok. Olmadı ben motorumdan memnunum satmayıveririz olur biter nedir bu motorcuların İtalyan korkusu anlamadım gitti. Zaten Capoyu da ilan verdiğim zaman 17.000 görüntülenme vardı 3 kişi aradı 1 kişi görmeye geldi, o da sudan sebeple almaktan vazgeçti. Yılbaşı piyangosu bana çıkarsa piyasadaki tüm İtalyan motorları toplayıcığım kafama taktım bir kere nam olsun kar olmasın.
    Degerli motordasim, hayirlisi olsun diye baslayarak haddime olmadan su alternatifi düsünmeni isterdim:
    Güzelim Norge'yi verme, bu motorlar bilirsin ömürlük!
    Enduro motor, evet güzel ama nasil bir enduro!? Soru bu aslinda. Eger GS gibi agir türden bisey aklindan geçiyorsa Norge'nin verdigi uzun yol/ turing kalitesini veremez! 140km/s hizdan itibaren kafa sallamaya baslar, streslenir (Stelvio icin de gecerli bu). Yani simdi GS'li arkadaslar çikip fanatikçe "yok bizim gs'ler öyle degil" diyebilirler, öyle iste egri oturup dogru konusalim. Bu KLE icin de öyle, dedigim gibi Stelvio icin de aynisi.

Ayrica bu "agir" endurolar hiç bir zaman hafif siklet bir enduro'nun verdigi hazzi veremezler stabilize ve dag/ orman yollarinda.

Yani demem o ki:
    Yakinda Honda yeni gelistirdigi CRF250L modelini Türkiye'de de piyasaya sokacakmis (muhtemelen bu seneki fuar'la birlikte). Fiyat olarak da 10.000TL civarlarinda olacakmis (kaynagim ilk elden ve oldukca güvenilir)!

http://www.hondamc2013.com/bikes/crf250l/

Bence Guzzi'nin yaninda duracak mükemmel bir kaliteli ve hesapli enduro/ sehir içi kisa mesafe motoru! Öbür taraftana da uzun ve performans sürüslerinde de Guzzi her zaman elinin altinda sanki bi Boeing 777 gibi...
    Konu sarialtun tarafından (05-12-2012 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye Egemen Donat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

yusuf abi sana katılıyorum.. Sen satma bence de abi o güzelim motoru.. Maşşallahı var zati.. scooter kesmez baba seni..
    Egemen DONAT
    A Rh (+)

505 828 50 68

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı sarialtun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Degerli motordasim, hayirlisi olsun diye baslayarak haddime olmadan su alternatifi düsünmeni isterdim:
    Güzelim Norge'yi verme, bu motorlar bilirsin ömürlük!
    Enduro motor, evet güzel ama nasil bir enduro!? Soru bu aslinda. Eger GS gibi agir türden bisey aklindan geçiyorsa Norge'nin verdigi uzun yol/ turing kalitesini veremez! 140km/s hizdan itibaren kafa sallamaya baslar, streslenir (Stelvio icin de gecerli bu). Yani simdi GS'li arkadaslar çikip fanatikçe "yok bizim gs'ler öyle degil" diyebilirler, öyle iste egri oturup dogru konusalim. Bu KLE icin de öyle, dedigim gibi Stelvio icin de aynisi.

Ayrica bu "agir" endurolar hiç bir zaman hafif siklet bir enduro'nun verdigi hazzi veremezler stabilize ve dag/ orman yollarinda.

Yani demem o ki:
    Yakinda Honda yeni gelistirdigi CRF250L modelini Türkiye'de de piyasaya sokacakmis (muhtemelen bu seneki fuar'la birlikte). Fiyat olarak da 10.000TL civarlarinda olacakmis (kaynagim ilk elden ve oldukca güvenilir)!

http://www.hondamc2013.com/bikes/crf250l/

Bence Guzzi'nin yaninda duracak mükemmel bir kaliteli ve hesapli enduro/ sehir içi kisa mesafe motoru! Öbür taraftana da uzun ve performans sürüslerinde de Guzzi her zaman elinin altinda sanki bi Boeing 777 gibi...
    Motordaşım anlıyorum seni yerine koyabilecek motor bulamıyorum, dediğin gibi küçük bir enduro ile şehir içini de yol dışını da hallederim satmayız olur biter, hayırlısı ile ne yüzbinler devirir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Üye nadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    nadir dönmez
    Motosiklet
    Honda cbf 250
    Marka
    Honda

Hayırlısı olsun
    herşey gönlünüze göre olsun

Enduroist Üye Adalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdal Özgüner
    Marka
    Aprillia

Hayırlısı olsun, Şehir içi, yakın yerler, kısa mesafeler için küçük bir motor gerçekten lazım. DL 650 için kapora verdim, kısmetse pazartesi günü satış işini halledecem ama elimdeki ybr125 i satmak istemiyorum, elim ayağım olmuş, alışmışım, her an emrime amade, yakıtıda çok çok az inşallah sıkışmam da satmam gerekmez. Dilerim herşey gönlünce olur. Saygılarımla

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Yusuf abicim, ilan yayında değil sanırım satıldı..Sattıysanız hayırlı ugurlu olsun..Satılmadıysa yinede hayırlı uğurlu olsun ;)
    Honda CBF 150
    Aprilla Pegaso F 650
    BMW 1150 GS

Buğra ÇALIŞKANTÜRK 532 404 2887 AB +

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu