Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 47´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu
    Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 1000 görüntülenme arayan yok soran yok hadi sattık diyelim yerine koyabileceğim emsal fiyattaki motorlar
    2005 F 650
    2006 WFR 800
    2007 NT 700 Deauwille
    2007 CBR 600
    2007 DL 1000
    2008 Transalp
    2009 FZ 6
    2011 KLE 650

Abi, bu listede niye NC700XA yok.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

O parayla maalesef alamıyoruz onun için ilanı geri çektim son sahibi olarak kullanmaya devam edeceğim
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

en iyisini yapmışsın yusuf agam,en iyi motor memnun olduğun
    taleplerini karşılayan motordur.
    benim xt660 da satılık da,satılırsa iyi bir turing ve 200 lük bir enduro.
    tekerin düz bassın agam güle güle binesin tekrardan.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

Enduroist Üye delimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    samet çam
    Motosiklet
    fazer600
    Marka
    Yamaha

hayırlı olsun yusuf abı ne alcaksın

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

scooter almayacakmıydın Yusuf abi ???
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Motoru satıştan geri çektiğim için, şimdilik kullanmaya devam edeceğim. Benim için sıkıntı yapan konu ise şehir içi kullanımda hem yakıt olarak fazla harcama yapmam, hem de dar alan geçişlerinde sıkıntı yaşamam. Bir CBF 150 nin rahat geçtiği yerlerde ben etrafımdakilerle kavga edip duruyorum. Kurye olmadığımız belli, ama kurye gibi gözükmenin de avantajı olduğuna inanıyorum. CBF 150 veya YBR 125 Apache gibi motorlarda paçalarınızın çamur olması büyük ihtimal, kurye etiketiniz yapışmıştır lehinize olan durumları kullanabilirsiniz. Fakat skuter de kravat takıp hiçbir yerinizi çamurlamadan evrak çantanızı alıp kask ve montu motora bırakıp resmi işlerinizi halledebilirsiniz.
    Bir Touring motorla ise marşa basıp çoook uzaklara gidebilirsiniz, hatta dönmek bile istemeyebilirsiniz. İşte bu yüzden bir touring motor şehir içine fazla geliyor, ama parasal anlamda teraziye koyduğunuz zaman 17.500 .- TL gibi bir rakamı telaffuz edip te yerine bir şey koyamıyorsanız elde tutup değerini bilen marijinal motorculardan olmak zorundasınız.

Bu arada başka bir konu, benim motorumun aynısından bir tane daha var İzmir'de adam ısrarla ilana devam ettiği halde ( binici değil satıcı ) benim kafama takılan soru şu " Neden talipli çıkmıyor "

Benim şahsi kanaatim ise, yeni motora başlayıp hasbelkader 250, 650 zevkini tatmış CC yüksekseltmek isteyen kardeşlerimizin ise tecrübe ve keselerindeki artış miktarı ile birlikte egoları da büyüyor. Genel kabul görmüş marka imajı oturmuş ikinci elde hızlı hareket gören motorları pahalı olmalarına rağmen tercih ediyorlar. Eğer iş için kullanılmayıp sadece bir hobi ve zevk alma aracı olarak kullanıyorsanız, kusura bakmayın ama aynı zevki bu motorla da %50 ekonomik olarak yaşayabilirsiniz
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Katılıyorum hemde canı gönülden. 2010 model 1200 gs i sadece benzer sebeplerle sattım. Yarısının biraz üstüne sıfır 2012 dl 650 aldım. Şimdi dl 650 gs ten daha mı iyi. Tabi ki hayır ama daha kullanışlı. İnsan 45.000 liralık motoru gece bir yere gittiğinde dışarıda bile bırakamıyor. Git kapalı otopark ara. Benim gibi yoğun kullanan biri için ki hele de biraz tez canlıysanız, trafikte sorun oluyor. Hatta dl 650 bile fazla, kle 500 yeter ama insan yani benim gibi Ne mutlu Türküm diyen yurdum insanı da attan inip eşşeğe binmek istemiyor.

Motor fiyatlarının araba fiyatları ile mukayese edilidiği ülkemizde markacı olmak yerine, ne ödediğin ve karşılığında ne aldığın, aldığın karşılıktan da ne kadar faydalandığın sorularına cevap vermek gerekiyor.

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345