Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 45678910 SonuncuSonuncu
71 den 80´e kadar. Toplam 97 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Dün akşam ne tiyatrolar vardı gelmeyenler kaçırdı, Cüneyt ve Megaron ilk defa toplantıya gelmiş olsalar dahi sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibiydik. Birincisi amatör bir tiyatro grubun ilk fakat bir o kadar da başarılı oyununu izledik. İkincisi 1453 ten sonra ilk defa bir gemi karadan yüzdürülerek Taksim'e çıkarıldı Fevzi Sultan tarafından, artık Taksim'in kaderi belli oldu, tiz proceyi değiştirin orası liman olacak.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kadim Üye Cüneyt UMUTLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    cüneyt umutlu
    Motosiklet
    transalp XL 650
    Marka
    Honda

valla geldiğim için kendimi şanslı hissediyorum ve bundan sonra ki toplantıları kaçırmamak için elimden geleni yapmaya çalışacam. arkadaşlar hepinizden ayrı ayrı teşekkür ederim sıcak bi karşılama idi keyif aldım ortamdan gerçekten sıcak bi aile ortamı var idi

BÜYÜKSÜN ENDUROİST AİLESİİİİİİİİİİİİİİİ OLEYY OLEYY OLEYY

Banned
    Isim
    F
    Marka
    Honda

Katılan ve de tatlı getiren arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz keselerine bereket.
    Çok eğlenceli bir toplantı oldu.

Enduroist Kadim Üye Cüneyt UMUTLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    cüneyt umutlu
    Motosiklet
    transalp XL 650
    Marka
    Honda

övünmek gibi olmasında tatlımı getirdim afiyet bal şeker olsunn bütün arkadaşlara tatlı yedik tatlı tatlı soğpet ettik ee bu arada fevzi korktuğum kadar yokmuşun ala yaşıyorum şükürler olsun maşallah demedin sanırım

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam ne tiyatrolar vardı gelmeyenler kaçırdı, Cüneyt ve Megaron ilk defa toplantıya gelmiş olsalar dahi sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibiydik. Birincisi amatör bir tiyatro grubun ilk fakat bir o kadar da başarılı oyununu izledik. İkincisi 1453 ten sonra ilk defa bir gemi karadan yüzdürülerek Taksim'e çıkarıldı Fevzi Sultan tarafından, artık Taksim'in kaderi belli oldu, tiz proceyi değiştirin orası liman olacak.
    Asıl, tedirgin bakışları ile içeri giren bana, kırk yıllık arkadaşmış yakınlığını gösteren, siz güzel insanlara teşekkür etmek lazım.

Motosikletle olmanın en sevdiğim yanı bu zaten. Hangi köşe başında karşılaşsanız bir motosikletli ile, eğer gerçekten motosiklet gönüllüsü ise sohbete başlamak için başka hiç bir şeye ihtiyacınız yok. Köy kahvelerinden kahvelerine geçerken yollarım, bir çay parası bile ödeyemediğim günleri çok bilirim.

Dün akşam da, birbirinden yüce gönüllü motosiklet dostları ile tanıştım, sohbet ettim, güldüm. Bir o kadarı ile de hakkı ile sohbet edemedim.

Bana çok sorarlar, onca yıl bıraktın, çoluk çocuğa karıştın neden geri döndün şu şeytan işine diye. Cevabı için, dün akşam benle olmaları yeterdi.

Paylaşmanın, birlikte olmanın, paylaştıkca daha çok keyif almanın ve her kırıntıda birbirine yardım etmenin bir arada olduğu, önyargının, çekememezliğin, kıskançlığın giremediği bu keyifli birliktelikten neden kopamadığımı çok iyi anlarlardı. Motosikleti olmadığı için GS alma mücadelesinde olan kardeşimize güldüğümüz kadar, için için üzüldüğümüzü, bir an önce motosikletine kavuşmasını ne içten istediğimizi görselerdi çok iyi anlarlardı. Neden yerine başka bir şey koyamadığımı çok iyi anlarlardı.

Sizleri tanımaktan çok mutlu oldum.

Hem buluşmalarda, hem de yollarda, uzun zamanlar geçirmek dileğiyle, hepinize muhteşem misafirperverliğiniz için tekrar teşekkür ediyorum.

Sağolun , var olun.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Sadece muhteşem misafirperverlik kısmına anlam veremedim, çünkü insan kendi yerinde misafir olmaz, sen yerlisin sevgili abicim...

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Bizde sizleri tanımaktan çok mutlu olduk.
    Ey Enduroist iyi ki varsın...Biz güzel bir aileyiz...
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Kadim Üye TAMER MERİÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    TAMER MERİÇ
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Hepiniz harikasınız, Alp kaptan için yaptıklarınız, yeni dostlarımızı aile ocağında ağırladığınız. Keyifli ve bol tatlılı yaşadığınız için hepinize teşekkürler.
    Enduroist ailesi iyiki varsınız hep birlikte daha nice paylaşımlarda görüşmek ve paylaşmak dileğiyle.
    Sizleri seviyorum. Dostlarım.
    Dostlarınla zaman geçir, Haz aldığın zaman harcanmış değildir.
    Tamer Meriç
    Enduro olacak.
    0 RH (+)

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Cok fena, acayip, felaket güzeliz yahu...

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

puhahahahahaha ula fevzi allah iyiligini versin ahahahahah fotograflari golunce ekrana dogru patladim birdenbire

gelmeyi her seferinde cok istesemde, persembeleri yüzme kursundan ciktiktan sonra tek istedigim bir an önce eve gidip kendimi yataga atmak oluyor... 3 ayim daha var. sonrasinda yine gelecegimdir toplantilara

Sayfa 8 Toplam 10 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 45678910 SonuncuSonuncu