Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 25´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Enes DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

[QUOTE=piyanist_irfan;153487]
    Alıntı fevziemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İrfan işallah o kasnaktan başlayıp kendi uçan motorunu yapmayı planlamıyorsundur, hadi yaptın diyelim uçmayı planlamazsın umarım...

Abi sen her türlü halledersinde, ya tutmazsa, sonra inecek yer aramak zorunda kalma...

Eğer illa deneyeceğim dersen de yanına paraşüt almayı sakın unutma...

http://www.youtube.com/watch?v=hS9B1u2QjDU

ohooo çok geç kaldın emrecim gece gündüz motorun pistonlarıyla silindiriyle yatmaya başladım bile

irfan abi şu olayı görünce kıs kıs güldüm fevzi abiye harikasın
    0531-380-63-98

Enduroist Katılımcı Üye irfan karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    irfan karaman
    Motosiklet
    cbf 150
    Marka
    Honda

öncelikle bu içten iyi dilek ve tebriklerin için çok çok teşekkür ederim mesut abi müsade varsa şu an içimden geçenleri satırlara dökmek isterim ;)

38 yaşıma girdim ömür dediğimiz kavram aslında çok kısa olduğunu anlamaya başladığım bu ince dönemdeyim sanırım ;) allah uzun ömürler versin cümlemize lakin çocukluğumdan beridir süregelen kafamda hayallerim , zaman bulup hayata geçirebildiğim projelerim, hep vardı işin emek kısmına birazdan geleceğim , ilk olarak kendi imalatım olan bir araba yapmak (a dan z ye sıfırdan tornada dahil ) ama bazen çaresizlikler imkansızlıklar , maddi manevi o kadar beni zorladıki emeği bir tarafa geçtim,sanayiye gidebilmek için , motoruma benzin koyacak parayı arkadaşımdan borç aldığım günlerdenmi bahsedeyim , gözüme kaçan çapaktan , kaynaktan kör gibi ,ortalıkta kör kör dolaştığımdanmı bahsedeyim , gecenin geç vakitleri koca sanayinin sessizliğini çekiç ,taşlama motoruyla bozduğumdanmı?

koca gün işte çalışıp akşamda bu arabayı bitireceğim diye yediğim zeytin ekmektenmi ?
    zeytin ekmek çok güzel bir yemektir onun değerini ve tadını iyi bilirim .

insan hayalsiz yaşayamıyor hayal kurmak lazım , ama bir hayalim daha varki onuda nihayete erdirmeden bırakmak tabiatımda yok kendi yaptığım hava aracımla uçmak , bu aşamada insan çapını bilecek kendini sınayacak , haddini bilecek burada savaş uçağından yada uzay mekiğinden bahsetmiyorum üstesinden hakkından gelebileceğime inandığım hava aracımdan bahsediyorum paramotor trike

yani kısaca zannederim benim ömrüm böyle sürecek çünki bu işleri severek yapıyorum .

işin emek tarafına gelince belliki sende bu emeğin ne olduğunu bilen üstadlardansın , bir ara yaptığım motosiklet römorkuna bir arkadaş yazılmaya kalktı ;)
    çok ihtiyacım olmasına rağmen kıramadığım içinde aşırı mantık dışı bir fiyat verdim tamda bu aşamada sanırım ne demek istediğimi anladığını umuyorum ,İNSANIN EMEĞİ PARANIN SATIN ALAMAYACAĞI KADAR DEĞERLİDİR.

Bunu emek sahibi bilir para verip almak kolay iş kendi kendine ayakta durabiliyormusun ? işte bütün mesele budur bana göre ;)

hayat bana türlü yemekler vaad etmekte çapımız dahilinde imkanlarımız el verdiğince önümüze konan türlü yemeklerden belki doyana patlayana ,kusana kadar yemek değilde, hepsinden birer lokmacık tadımlık almak benim hayat felsefem olmuş , yapışmış bana atamıyorum üzerimden ;)

yoksa çok bir şey bildiğimden değil ama bildiğim bir şey var ! kendine inanmak, sabretmek ve azmetmek ,

karşınıza ne zaman, ne şekilde neyle çıkacağım hiç belli olmaz zaman vakit buldukça paylaşımlarım sürecek,

yazdığın anlamlı yorum içimi kabarttı akşam akşam , emek diye bahsedilirken antenleri pür dikkat dikerim

saygılar sunarım kazasız kedersiz inşallah .
    salyangoza hayranım, ardında parlak izler bırakır.

Isim
    irfan karaman
    Motosiklet
    cbf 150
    Marka
    Honda

teşekkür ederim enes , kardeşim eksik olmayasın yüklemek için erken daha ama MZ motosikletinin evrimleşmeye başladığı kanatlanacağı evreden bir kaç kare paylaşmaktan zarar gelmez

orjinali 550 lira olan telsiz bağlantılı uçuş kaskı

tamamen yerli el yapımı kendi imalatım olan uçuş kaskı

Isim
    irfan karaman
    Motosiklet
    cbf 150
    Marka
    Honda

mz motosikletin kanatsız hali ;)

MZ motosikletin evrim öncesi dönemi ;)

içimdeki hevesin en somut hali;)

Enduroist Kıdemli Üye Enes DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    enes demir
    Motosiklet
    F650
    Marka
    Bmw

Buyuk bir heycanla takipteyim
    0531-380-63-98

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123