Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 164 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Kadim Üye Şenol SEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Şenol SEL
    Motosiklet
    Yamaha Ybr 125 ESD
    Marka
    Yamaha

Dandik spor ayakkabılarla motosiklette olası bir kaza da acı çekmek sakat kalmaktan sa terlemesini hatta kokuya razıyım.Düşmeyen acısını bilmez.Tecrübe ile sabittir.Sol bilekte ömür boyu taşınacak platin gerçekten çok zaman ciddi acı veriyor ve diş ağrısı bu acının yanında bile duramaz.
    Saygılarımla
    Şenol SEL
    Bursa
    0553 021 94 44
    O.M.M Gold Member

Lütfen her zaman Full koruma ve KASK kullanın.

Motosiklet kullanmak tehlikeli bir eylemdir.
    Eğer kullanacaksanız kendi iradeniz ve sorumluluğunuz altında kullanınız.
    Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır..
    “Beyninin beş saniye önce olmadığı yere asla motorunu götürme”

Enduroist Kadim Üye Davut Yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Davut Yüksel
    Motosiklet
    R1100 GS
    Marka
    Bmw

Dün havaalanından dönerken YDS nin fabrika satış mağazına uğradım vitrinde kocaman rakamlarla %60 ikinci ürüne artı %10 yazıyordu.

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

Alıntı davutyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün havaalanından dönerken YDS nin fabrika satış mağazına uğradım vitrinde kocaman rakamlarla %60 ikinci ürüne artı %10 yazıyordu.
    yani......?
    ydsshop da bişey göremedik.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

Enduroist Kadim Üye Davut Yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Davut Yüksel
    Motosiklet
    R1100 GS
    Marka
    Bmw

Son mesajımdan sonra birdaha siteye giremedim kusura bakmayın. Ben de ağzımın suları akarak mağzaya ayak bastım, girişteki standta en üstte duruyordu. Altında askeri botlar sırasıyla dizilmişti. Hatun birkaç ayakkabı ve kışlık bota odaklandığından ben de botta fiyat etiketi göremediğimden ilgimi çeken yeşilimtrak pilot montuna doğru meylettim. Koskoca pilot montu bile 175 Tl ye düşmüş, cins cins kışlık ayakkabılar ve botlar 60-70 Tl aralağında idi. Oldukça naif bir yaklaşımla kafamda alınabileceklerin bir listesini yaptıktan sonra yakaldığım satıcıya diablo botun fiyatını sordum nihayet. O bilgisayara bakarken içimden 250 bile olsa alırım diye geçiriyordum ki " 349 " dediğini duydum " e bu mal zaten 349 idi " diyince de, beyefendi spesifik ürünlerde indirim yapmıyoruz cevabını alınca birden bütün ayakkabılardan ve montdan soğuyup çıktım. Büyük konuşmayayım ama YDS nin ürnlerinden çok kullanmış olmama rağmen sırf bu tutumları yüzünden birdaha tercih etmicem
    Şimdi birileri çıkıp diyecek ki dünya devi bir şirket amerikan ordusunun ve Tsk nin yıllardır hem botlarında hem de gore tex kamuflajlarında tercih ettiği, yüz milyon dolarlar ihracatı olan bir şirketin senin gibi kıçı kırık bir motorcu müşterisi olsa ne olur olmasa ne olur diye.
    Diyen olursa cevaplarım.

5. Davut Yüksel güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

OB (26-02-2013),Sedat ÖZSAN (14-11-2013)

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

Alıntı davutyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son mesajımdan sonra birdaha siteye giremedim kusura bakmayın. Ben de ağzımın suları akarak mağzaya ayak bastım, girişteki standta en üstte duruyordu. Altında askeri botlar sırasıyla dizilmişti. Hatun birkaç ayakkabı ve kışlık bota odaklandığından ben de botta fiyat etiketi göremediğimden ilgimi çeken yeşilimtrak pilot montuna doğru meylettim. Koskoca pilot montu bile 175 Tl ye düşmüş, cins cins kışlık ayakkabılar ve botlar 60-70 Tl aralağında idi. Oldukça naif bir yaklaşımla kafamda alınabileceklerin bir listesini yaptıktan sonra yakaldığım satıcıya diablo botun fiyatını sordum nihayet. O bilgisayara bakarken içimden 250 bile olsa alırım diye geçiriyordum ki " 349 " dediğini duydum " e bu mal zaten 349 idi " diyince de, beyefendi spesifik ürünlerde indirim yapmıyoruz cevabını alınca birden bütün ayakkabılardan ve montdan soğuyup çıktım. Büyük konuşmayayım ama YDS nin ürnlerinden çok kullanmış olmama rağmen sırf bu tutumları yüzünden birdaha tercih etmicem
    Şimdi birileri çıkıp diyecek ki dünya devi bir şirket amerikan ordusunun ve Tsk nin yıllardır hem botlarında hem de gore tex kamuflajlarında tercih ettiği, yüz milyon dolarlar ihracatı olan bir şirketin senin gibi kıçı kırık bir motorcu müşterisi olsa ne olur olmasa ne olur diye.
    Diyen olursa cevaplarım.
    +1
    aynen size katılıyor ve satışları iyi gidince şark kurnazlığı ile botların fiyatlarını arttırmalarını
    protesto ediyorum,şimdilik almıyorum.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

7. MEHMET ERCAN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

OB (26-02-2013)

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Alıntı hercul3367 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1
    aynen size katılıyor ve satışları iyi gidince şark kurnazlığı ile botların fiyatlarını arttırmalarını
    protesto ediyorum,şimdilik almıyorum.
    Başka forumlarda da okuyoruz, yalnız değiliz.