Alıntı MEGARON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eeee cevabi vermissin zaten. Telefonun zumoya blutooth ile baglanmis olmasi zaten normal bir durum. Zumo telefona ve kaska ayni anda baglanir, standart ozelligi bu. Bu sistem iki telefonu sadece blutoothla baglasaydi hakliydin. Telefon da tek blutootj oldugu icin ikisine birden baglanamazdi ama wireless kullandigina gore boyle bir sorun yok. Netice de zumo icin farketmemeli. Zumo, telefonun kulakligi ve ekrani gibi calisiyor. Bu durumda telefonun yaptigi islere ekran ve kulaklik destegi olaak calisacak. Bence mantikli. Deneyip gorecegiz. Lakin size neresinin mantiksiz geldigini merak ettim.
Şimdi zumo ile telefon niye bağlanıyor onu çözemedimm ben. ikisinde de bluetooth olabilir ama bu bağlanabilecekleri veya bağlanınca bir şey yapabilecekleri anlamına gelmiyor. o yüzden dedim. şimdi çoğu kasktaki bluetooth modülleri aynı anda 2-3 cihaza bağlanabiliyor. Misal Interphone F4. telefon gerektiğinde onunla iletişim sağlıyor. gps istediğinde ona geçiliyor. hatta ayrıca bluetooth mp3 player varsa ona da geçebiliyorsunuz. ama zumo ile telefon bağlanırsa ekstra ne yapacak onu anlayamadım. ben gidip şu zumo'yu detaylı inceleyeyim. galiba bana yeni masraf kapısı açmaya çalışıyorsunuz.