Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 66 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Ersan Karagozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan Karagozlu
    Motosiklet
    Versys 650
    Marka
    Kawasaki

Standart Akıllı Telefonlar İçin Ücretsiz Motosiklet Uygulamaları

Android yazılımlı ve iphone'lara uygun biz motosikletçiler için uygulamaları aşağıya yazdım.
    BMW Motorrad Tur Takipçisi

BMW tarzı sosyal medya uygulaması . Bu uygulama size motosiklet turlarınızıve gezilerinizi kaydetmenizi ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.

Fiyat: Ücretsiz

İphone Linki
    Android Linki

Ducati Dergi

Fotoğraf ve video ile dijital formda multimedya içeriğiyle Ducati Redline Dergisi.

İphone Linki

Ducati Motosiklet Sürücüleri Uygulaması

Ducati sosyal platformu. Facebook ve Twitter arasındaki bağlantıları, rotaları, fotoğraflar ve videoları paylaşabilmeniz için.

İphone Linki
    Android Linki

H-D1 Bike Builder: 1200 Özel

Harley-Davidson 1200 size özel tasarlayabilmeniz için oluşturulmuş ilginç bir uygulama.
    NOT:Bu uygulama yalnızca iPad için tasarlanmıştır.

İpad Linki

Indian Rides

Indian GPS fonksiyonu ile motosiklet severlere ulaşıyor. ABD yol işaretleri, bayi ve garajlar, Twitter ve Facebook üzerinde paylaşımlar, size yakın otobanlar, benzin istasyonları, restoranlar ve konaklama yerlerini bulmak için genel bir uygulama.

İphone Linki
    Android Linki

KTM 690 Duke

Eğer KTM 690 Duke motosiklet satın almak için size en yakın bayi bulmak isterseniz ve KTM 690 Duke hakkında bilmek istediğiniz her şey; fotoğraflar, videolar ve 360 ​​° görüntülenebilir resim.

İphone Linki

Piaggio Multimedya Platformu (PMP)

Piaggio Multimedya Platformu (PMP) scooterlar için gelişmiş işlevli yol bilgisayarı özelliği kazandırır.

İphone Linki
    Android Linki

Suzuki V-Strom 650 ABS

Suzuki V-Strom 650 ABS'nin, resimleri, özellikleri ve aksesuarlarını keşfetmeye olanak sağlayan bir uygulama. Ayrıca motorun sesini dinlemek ve bazı tanıtım videolarını görmek için kullanabilirsiniz.

İphone Linki
    Android Linki

Suzuki GSX-R1000

Suzuki GSX-R1000'ın, resimleri, özellikleri ve aksesuarlarını keşfetmeye olanak sağlayan bir uygulama. Ayrıca, motorun sesini dinlemek, 360 ° görüş ve tanıtım videolarını görebilirsiniz.

Android Linki

Triumph Yapılandırıcı

Triumph motosikleti, aksesuarlar dahil, yapılandırmanızı sağlayan bir uygulama. Sonunda Avrupa satış fiyatınıda görüp, kaydedebilirsiniz.

İphone Linki
    İphone Linki

Ride Yamaha

Bu uygulama Yamaha motosiklet simülatörüdür.Gerçek Yamaha gaz sesini duymak için. İki motosiklet modeli mevcuttur; Yamaha YZF-R1 ve YZ450F.

iTunes link

Uygulamaların resimleri için tıklayınız
    Konu Ersan Karagozlu tarafından (07-03-2013 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.
    Ersan KARAGÖZLÜ

2. Ersan Karagozlu güzel mesajın için 12 üye sana teşekkür etti :

ahmet korkmaz (27-02-2013),Aras Acer (28-02-2013),Armağan ÖZTÜRK (27-02-2013),Can Ekin (27-02-2013),ECB (27-02-2013),Halil AKGUL (27-02-2013),MB (27-02-2013),Sinan AKIN (27-02-2013),Suat Dayangaç (27-02-2013),UgurKaptan (28-02-2013),Yusuf YÜCE (28-02-2013)

Banned
    Isim
    ECB
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Ben de ekleme yapiyim.
    Bir çoğumuzun telefonunda navigasyon var . Kimisi internetten harita güncelliyor kimisi hazır olan haritalar üzerinden gps'le internete bağlı olmadan yerinizi bulmaya yardımcı oluyor.
    IGO navigasyonu Buradan telefonunuzun çözünürlüğüne uygun olan apk ve haritayı indirip kurabilirsiniz. (Android telefonlar için geçerlidir ve ücretsizdir )

4. ECB güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (28-02-2013),Armağan ÖZTÜRK (27-02-2013),BUGRA TURK (22-04-2013),GürbüzOKATAN (27-02-2013),MB (27-02-2013),omercem (27-02-2013)

Banned
    Isim
    ECB
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Intercom istiyorum ama çok pahalı diyorsanız. Buradan android telefonlar için intercom programını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
    Program telefonlarınızda bulunan bluetooth ya da wirelles modülünü kullanmaktadır.
    Cihazlar birbirine eşleştikten sonra walkie-talkie mantığıyla çalışmaktadır.

6. ECB güzel mesajın için 8 üye sana teşekkür etti :

Berkay Ömür (04-04-2013),BUGRA TURK (22-04-2013),GürbüzOKATAN (27-02-2013),MB (27-02-2013),MustafaTemimhan (04-04-2013),omercem (27-02-2013),orhanbilgin (27-02-2013),UgurKaptan (28-02-2013)

Enduroist Üye BurakTanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Burak Tanis

Oldukça faydali oldu bu başlık benim için, teşekkürler

Banned
    Isim
    ECB
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Bir yere gidiceksiniz ama trafik ne durumdadır diye kara kara düşünüyor musunuz ?

Yine android için İBB'nin sunmuş olduğu bir program. Trafik durumu , yol durumunu, trafik kameralarıyla görebileceğiniz uygulama.

9. ECB güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

BUGRA TURK (22-04-2013),MB (27-02-2013)

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

olm hasta mısın sen? motoru olan adam ne yapsın trafik durumunu. neyse ibb ana yolları verir sadece. genel olarak tüm türkiye isterseniz buyrun buradahttps://play.google.com/store/apps/d...5kZXhtYXBzIl0. ayrıca igo için tüm avrupa ülkeleri haritaları isteyen arkadaşlar için de magnet:?xt=urn:btih:MZOYI7VEK6VSDEGF...A80%2Fannounce

11. Sertan Karamollaoğlu güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

BUGRA TURK (22-04-2013),Can Ekin (27-02-2013),ECB (27-02-2013),MB (27-02-2013),Suat Dayangaç (27-02-2013)

Banned
    Isim
    ECB
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

Alıntı twili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olm hasta mısın sen? motoru olan adam ne yapsın trafik durumunu. neyse ibb ana yolları verir sadece. genel olarak tüm türkiye isterseniz buyrun buradahttps://play.google.com/store/apps/d...5kZXhtYXBzIl0. ayrıca igo için tüm avrupa ülkeleri haritaları isteyen arkadaşlar için de magnet:?xt=urn:btih:MZOYI7VEK6VSDEGF...A80%2Fannounce
    Haklısın abi ,ne olur ne olmaz diye paylaştım.

13. ECB, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sertan Karamollaoğlu (27-02-2013)

Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

bir tane de ben ne kadar benzin harcıyorum bu motora diyenler için android uygulaması paylaşayım bari. niye gaza getirdin cem beni. https://play.google.com/store/apps/d...Z1ZWxsb2ciXQ..

15. Sertan Karamollaoğlu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

BUGRA TURK (22-04-2013),ECB (27-02-2013)

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Ceymboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ekleme yapiyim.
    Bir çoğumuzun telefonunda navigasyon var . Kimisi internetten harita güncelliyor kimisi hazır olan haritalar üzerinden gps'le internete bağlı olmadan yerinizi bulmaya yardımcı oluyor.
    IGO navigasyonu Buradan telefonunuzun çözünürlüğüne uygun olan apk ve haritayı indirip kurabilirsiniz. (Android telefonlar için geçerlidir ve ücretsizdir )
    Gerçekten bilmediğimden öğrenmeye çalışıyorum;
    Bu igo nun android sürümü sitesinde yok, sadece apple için gördüm ben. Oda paralı, bu android nasıl böyle oluyor igo da?
    Ben sygic yükledim, deneme sürümü, 2 güne bitecek , pek deneyemedim, şimdi oda para istiyor, bu ücretsiz kafam karıştı

Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

igo oem olarak var android de. bazı arkadaşlar da bunu alıp ekran çözünürlüklerini düzenleyip yayınlıyorlar. haritalar zaten standard. sygic'i boşver. igo en iyisidir. yalnız telefonuna uygun çözünürlüğü indirmen önemli.

18. Sertan Karamollaoğlu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (28-02-2013),ECB (27-02-2013)

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu