Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye ErdostDuran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdost Duran
    Motosiklet
    Pegaso Tuscany Tibet
    Marka
    Aprillia

Geçtiğimiz hafta sonu çiftlik için bir Ralli almıştık.Onu istanbuldan alır Edremit'e götürdüm.Çok beğendim tadı damağımda kaldı açıkçası.İlk olarak kullanması çok kolay,sizi direk apaçilik yapmaya yönlendiriyor.Frenlerini çok beğendim.Ön fren Abs'si zor devreye giriyor, hatta birçok denemem olmasına rağmen ben ön fren de Absyi devreye'sokamadım stok lastiklerle.Sıcak asfaltta durum buydu en azından.Ortalama yakıt olarak kadıköyden eskihisara kadar Apaçi sürüşü ne gidiyorsa o kadar gittim.Eskihisardan sonra kimi yerde son hız denemesi yaptım iki üç kere, 145 kadar soluksuz çıkıyor.206 km 7.2 litre yaktı bu sürüş şeklim ile.Daha sakin yumuşak sürüşte 3 3.2 lere düşürmek mümkün.

Sele kötü ama 60 70 km de bir ayakta sürüş yaparak 400 km yol gittim 5 6 saatte.110 dan sonra rüzgar rahatsız ediyor.130 dan sonra rahatsIz edici titreşim başlıyor.

Genel olarak uygun işletme maliyeti az yakıtı, uygun yedek parça fiyatları, hızlı ikinci eli ile çok mantıklı bir motor olmuş.

Dönerken de Gs1200 deveyi bakıma getirmek için aldım.İki motor birbirini çok iyi tamamlıyor.Gs 1200 sahipleri ikinci motor olarak bu motoru kesinlikle düşünmeli..

Konu ErdostDuran tarafından (19-07-2018 Saat 16:53 ) değiştirilmiştir.