Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 12 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 289101112131415162262112 ... SonuncuSonuncu
111 den 120´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye BULENT KOCOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BULENT KOCOGLU
    Motosiklet
    NC700X+CRF 250L
    Marka
    Honda

[IMG][/IMG]

Bu da benim motorum. Sırtımda taşıyorum

Isim
    BULENT KOCOGLU
    Motosiklet
    NC700X+CRF 250L
    Marka
    Honda

[IMG][/IMG]

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Alıntı badride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ancak tek sürüşlerimde zincir yüksüzken yani gaz kesitiğim zamanlar zincir sesi geliyor gibi geldi.
    Zinciri kontrol ettinmi...ayari dogrumu?

Ve bence bu oynamalar yerine bunun gibi bisey alip direk 4.5cm dusurebilirdin...

http://www.crfsonly.com/catalog/prod...oducts_id/4771

4. Deniz Kupeli, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Samed Ucar (14-03-2013)

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

Bulent Abi cok guzel olmus

Enduroist Üye CemERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sinan Cem ERK
    Motosiklet
    1090R
    Marka
    Aprillia

Bu gün ben de motorumu aldım Isparta'dan Eğirdire bir arkadaşım getirdi sağolsun. Arabayla arkasından bakarken içim cız etti. Ancak yapacak bir şey yoktu ve ilk motorumu ne yazık ki başkası çıkardı dükkandan. Neyse 3-4 km dur kalk ve 8 çizme çalıştıktan sonra 15 km yolda kullandım. Gölden esen akşam yeline çiçek açan ağaçların kokusu karışmış, ince bir egzos sesi hayat bu.....

Isim
    BULENT KOCOGLU
    Motosiklet
    NC700X+CRF 250L
    Marka
    Honda

Alıntı cem5106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gün ben de motorumu aldım Isparta'dan Eğirdire bir arkadaşım getirdi sağolsun. Arabayla arkasından bakarken içim cız etti. Ancak yapacak bir şey yoktu ve ilk motorumu ne yazık ki başkası çıkardı dükkandan. Neyse 3-4 km dur kalk ve 8 çizme çalıştıktan sonra 15 km yolda kullandım. Gölden esen akşam yeline çiçek açan ağaçların kokusu karışmış, ince bir egzos sesi hayat bu.....
    Hayırlı olsun.

Keyifli , güvenli sürüşler............................

8. BULENT KOCOGLU, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

EmreDEMİRAY (14-03-2013)

Enduroist Üye kayasus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    KAYA KÖROĞLU
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı twili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaya hayırlı olsun.
    Çok teşekkür ederim Sertan darısı senin başına İnşallah.

Motoru bugün Artı Honda Gaziosmanpaşa 'dan teslim aldım. Ordan doğubank a geçtim ooo motora ilgi büyük. Daha sonra arabalı vapurla karşıya geçtim oooooo ilgi dahada artttı. Ordanda doğru Adapazarı. Tam olarak 159,7 KM de 26,12 TL 5,51 LT yakıt harcadı. Yol boyunca 90dan aşşağı pek düşmedim 90 100 arası çok ideal bir devirde hissettirdi çoğunlukla bu arada kullandım. Daha önceki motorum NCX idi far aydınlatma çok iyiydi Crf de Far yeterli aydınlatma sağlıyor. Vites geçişi mükemmel NCX de vites geçişi hiç hoşuma gitmediydi ( Daha doğrusu tek sevmediğim yönü NCX de bulduğum tek kusur belki benim motora mahsustur). Son derece kullanımı kolay her hangi bir rüzgar rahatsızlığı olmadı. Manevra motoru yatırma çok kolay hemen tepkili eğlenceli. Hiç bir şekilde kollarda ağrı veya vücutta başka bir şikayet olmadı yanlızzzz sele NCX den bile sert. Ne demek istediğimi NCX sahipleri anlıyacaklardır. Yolun sonlarına doğru ara ara ayağa kalktım. Lastiklerinin bir yerde %50 asfalt %50 arazi olduğunu bir yorumda okumuştum ama bana göre %70 arazi %30 asfalt olabilir! Merak edenler için söyliyeyim Devir, hararet ve vites göstergesi yok Benim için hiç sorun değil zaten devir saatine hiç bakmam. Trip saat KM sayacı ve yakıt göstergesi mevcut.Düğmelerin yeri güzel hiç zorluk çekmedim hiç bakmadan kullandım. Çift amaçlı yapılmış bir motorsiklet ama bence offroad a daha yakın diye düşünüyorum. Kullanan hiç bir arkadaşın bilmese buna 144KG diyeceğini pek sanmam. Fiyatına göre bu parayı sonuna kadar hak edecek bir motor olduğunu düşünüyorum. Artı hondada iki adet daha var almak isyteyen arkadaşların dikkatine. Herkeze selam ve saygılar.
    Konu kayasus tarafından (14-03-2013 Saat 01:52 ) değiştirilmiştir.

Isim
    Sinan Cem ERK
    Motosiklet
    1090R
    Marka
    Aprillia

Alıntı bkocoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Keyifli , güvenli sürüşler............................
    teşekkürler Bülent Bey

Isim
    Sinan Cem ERK
    Motosiklet
    1090R
    Marka
    Aprillia

Alıntı kayasus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim Sertan darısı senin başına İnşallah.

Motoru bugün Artı Honda Gaziosmanpaşa 'dan teslim aldım. Ordan doğubank a geçtim ooo motora ilgi büyük. Daha sonra arabalı vapurla karşıya geçtim oooooo ilgi dahada artttı. Ordanda doğru Adapazarı. Tam olarak 159,7 KM de 26,12 TL 5,51 LT yakıt harcadı. Yol boyunca 90dan aşşağı pek düşmedim 90 100 arası çok ideal bir devirde hissettirdi çoğunlukla bu arada kullandım. Daha önceki motorum NCX idi far aydınlatma çok iyiydi Crf de Far yeterli aydınlatma sağlıyor. Vites geçişi mükemmel NCX de vites geçişi hiç hoşuma gitmediydi ( Daha doğrusu tek sevmediğim yönü NCX de bulduğum tek kusur belki benim motora mahsustur). Son derece kullanımı kolay her hangi bir rüzgar rahatsızlığı olmadı. Manevra motoru yatırma çok kolay hemen tepkili eğlenceli. Hiç bir şekilde kollarda ağrı veya vücutta başka bir şikayet olmadı yanlızzzz sele NCX den bile sert. Ne demek istediğimi NCX sahipleri anlıyacaklardır. Yolun sonlarına doğru ara ara ayağa kalktım. Lastiklerinin bir yerde %50 asfalt %50 arazi olduğunu bir yorumda okumuştum ama bana göre %70 arazi %30 asfalt olabilir! Merak edenler için söyliyeyim Devir, hararet ve vites göstergesi yok Benim için hiç sorun değil zaten devir saatine hiç bakmam. Trip saat KM sayacı ve yakıt göstergesi mevcut.Düğmelerin yeri güzel hiç zorluk çekmedim hiç bakmadan kullandım. Çift amaçlı yapılmış bir motorsiklet ama bence offroad a daha yakın diye düşünüyorum. Kullanan hiç bir arkadaşın bilmese buna 144KG diyeceğini pek sanmam. Fiyatına göre bu parayı sonuna kadar hak edecek bir motor olduğunu düşünüyorum. Artı hondada iki adet daha var almak isyteyen arkadaşların dikkatine. Herkeze selam ve saygılar.
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, bir sitede crf 250 için daha geniş bir sele görmüştüm bulabilirsem link http://www.corbin.com/honda/hcrf25013.shtml
    Konu CemERK tarafından (14-03-2013 Saat 06:31 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye kayasus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    KAYA KÖROĞLU
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı cem5106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, bir sitede crf 250 için daha geniş bir sele görmüştüm bulabilirsem link http://www.corbin.com/honda/hcrf25013.shtml
    Teşekkür ederim, Sizede hayırlı olsun Allah hepimize kazasız belasız iyi günlerde kullanmak nasip etsin. Sinan Bey sele işinde süpersin hiç aklıma gelmezdi linkteki sele baya iyi görünüyor bir denemek lazım bence bu motora sele şart gibi!

Sayfa 12 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 289101112131415162262112 ... SonuncuSonuncu