Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 242 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 142192232238239240241242243244245246252292 ... SonuncuSonuncu
2,411 den 2,420´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye MuratBOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat boy
    Motosiklet
    XT 660 Z Tenere
    Marka
    Yamaha

Arkadaşlar yeni yapım kartel koruma

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...3364900/detay/
    Alışılmışındışındaymışım...

2. MuratBOY güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Adnan Çakırlı (05-05-2014),cemsolmaz (04-05-2014),emre atakan (06-05-2014),Engin Delipınar (05-05-2014)

Enduroist Üye Serdar Turkoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serdar Turkoglu
    Motosiklet
    CRF1000L, 250EXCF
    Marka
    Honda

Alıntı kayasertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aras Bey,

F650'den CRF'ye geçme sebebinizi -özel değilse- öğrenebilir miyim?

Ben de CRF'den 600+ cc'ye geçme düşüncelerindeyim, benim sebebim ise gerektiğinde 2 kişi binebilmek ve yazın araziden çok uzun yol yapma isteğim.

Aklımdan geçen modeller klasik,

XT 660Z Tenere
    NC 700 X (yakıt cezbediyor )
    F650 GS veya Dakar
    Sertac selam

Ben de seninle ayni dusunceleri paylasiyorum gecen hafta tenere nin koltuguna oturayim dedim, oturamadim 168 cm boy bu motor icin yetersiz. Senin icin yeterli olacagini dusunuyorum

Uzun suredir yazamadim arkadaslar, istanbula tasindim ve sizlerle tanismak isterim hafta sonu hezileri icin duyurulariniz vs paylasiyormusuniz bir yerlerde?

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı Serdar Turkoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sertac selam

Ben de seninle ayni dusunceleri paylasiyorum gecen hafta tenere nin koltuguna oturayim dedim, oturamadim 168 cm boy bu motor icin yetersiz. Senin icin yeterli olacagini dusunuyorum

Uzun suredir yazamadim arkadaslar, istanbula tasindim ve sizlerle tanismak isterim hafta sonu hezileri icin duyurulariniz vs paylasiyormusuniz bir yerlerde?
    Etkinlikleri buradan takip edebilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/143419699166862/

5. Engin Delipınar güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Dogan Delipinar (05-05-2014),MuratBOY (06-05-2014),Serdar Turkoglu (05-05-2014)

Enduroist Üye HASAN AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    HASAN AYDIN
    Motosiklet
    NC750X
    Marka
    Honda

Alıntı Arkin topatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Ayni intercom'dan bende aldim. Dun geldi hemen Montajini yapip kullanmaya basladik, dusuk hizlarda ses iyi ama 80' in ustune cikinca duymak zorlasiyor. Sizde de boyle mi?
    Hızla orantılı olarak kasktaki rüzgar sesinin artmasından dolayı sesi duymak biraz daha zorlaşıyor. Ancak 120km/s'in üstüne çıktığımız anlarda bile ciddi bir sorun yaşamadık.

7. HASAN AYDIN güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Arkin topatan (07-05-2014),emre atakan (06-05-2014)

Enduroist Kadim Üye kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Serdar Turkoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sertac selam

Aleyküm selam

hayırlı olsun taşınmışsın,

benim için ideali kapının önünde bi Crf, bi NC X, bi Cruiser, bi 4x4, bi tekne, bi Atv, bi Uçak

Listenin sonu yok, şimdilik CRF ve az yakan binek arabayla devam

Enduroist Katılımcı Üye MuratBOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat boy
    Motosiklet
    XT 660 Z Tenere
    Marka
    Yamaha

Hep şeytan dürtüyor daha yüksek daha yüksek cc diye,halbuki böyle olmamalı,şehir içinde tenere çok hantal bir crf ye göre,ama işte insan umutlarınla yaşar "tenere alayım nasıl olsa uzun yola çıkçam" hayalleri,bi çekmecede duran isviçre çakısı,palet şnorkel gibi veya 3 aylık vereyim daha ucuz olur gym aidatı gibi,gerçek dünya farklı,nasıl gidicen kamplara uzaklara var mı o kadar zamanın ve paran? dimi?, insanoğlu işte egoyla süslenmiş bir fani...
    Alışılmışındışındaymışım...

10. MuratBOY güzel mesajın için 5 üye sana teşekkür etti :

Abdullah BATIK (06-05-2014),Dogan Delipinar (06-05-2014),Engin Delipınar (06-05-2014),HakanÖMRÜUZAK (08-05-2014),Suat Dayangaç (06-05-2014)

Enduroist Kadim Üye kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı Suat Dayangaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buna ben cevap vereyim.
    2 kişi binmiyorum, uzun yol yapmıyorum
    böyle olunca 48 bg güce ihtiyacım olan tek yer, otobanda ya da trafikte kaçınma manevrası vs oluyor. zaten bir süre sonra köye yerleşeceğimden bunlara da ihtiyacım kalmayacak.
    bunlara bir de yakıt ekonomisi ve üzerine bana kalacak ciddi miktarda para eklenince mantığım beni bu noktaya getiriyor.
    Alıntı MuratBOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep şeytan dürtüyor daha yüksek daha yüksek cc diye,halbuki böyle olmamalı,şehir içinde tenere çok hantal bir crf ye göre,ama işte insan umutlarınla yaşar "tenere alayım nasıl olsa uzun yola çıkçam" hayalleri,bi çekmecede duran isviçre çakısı,palet şnorkel gibi veya 3 aylık vereyim daha ucuz olur gym aidatı gibi,gerçek dünya farklı,nasıl gidicen kamplara uzaklara var mı o kadar zamanın ve paran? dimi?, insanoğlu işte egoyla süslenmiş bir fani...
    Zaman ve para denklemine İsviçreli Bilim Adamları bile çözüm bulamadı

Uzun yol derken, Marco Savaş gibi Capon Denizine, Afrika Çağlar gibi Nepale, Tenere Serkan gibi North/South Cape'e gidemesem de,

Yurt içi veya komşu ülkelere seyahatler yapabiliyorum, geçen yaz yaptığım yolculuklarda poposal sorunlar baş gösterince ve 2 kişi yolculuk merakı da olunca daha konforlu/güçlü araç arayışına giriyor insan, ister istemez.

Birden fazla motosiklete şimdilik bütçem elvermediğinden bu düşünceler, yoksa CRF'mden son derece memnunum...

Sizin düşünceleriniz de son derece mantıklı bu arada

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Arkadaşlar bir sorun çıkmazsa yarın F650GS mi satıyor olacağım. Gerçi kaporayı aldığım için kesin gibi konuşuyorum. F650GS den ayrılmak zor oldu fakat yapacak bir şey yok! Bunu şunun için söylüyorum;

Kendime bir CRF250L almayı düşünüyordum hatırlatmak isterim. CRF'sini satmak isteyen, yada sattığını bildiğiniz tanıdık birileri olursa haberim olsun... Haziran ayında 2 aylık Türkiye turuna çıkacağım için gitmeden bu motora bayağı fazla hazırlık yapmam gerekiyor...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı Aras Acer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorun çıkmazsa yarın F650GS mi satıyor olacağım. Gerçi kaporayı aldığım için kesin gibi konuşuyorum. F650GS den ayrılmak zor oldu fakat yapacak bir şey yok! Bunu şunun için söylüyorum;

Kendime bir CRF250L almayı düşünüyordum hatırlatmak isterim. CRF'sini satmak isteyen, yada sattığını bildiğiniz tanıdık birileri olursa haberim olsun... Haziran ayında 2 aylık Türkiye turuna çıkacağım için gitmeden bu motora bayağı fazla hazırlık yapmam gerekiyor...
    Hayırlı olsun Aras abi. Ben Crf'yi satmayı düşünüyorum. Şuan ilanı koymadım. Düşünürsen konuşabiliriz.

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Alıntı Engin Delipınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Aras abi. Ben Crf'yi satmayı düşünüyorum. Şuan ilanı koymadım. Düşünürsen konuşabiliriz.
    Engin yarın motorun satışını yaptıktan sonra görüşebiliriz. Tabi düşünüyorum... Tam takım yola hazırlanmam gerekiyor...

Motoru az tanıtır mısın? sağol şimdiden...
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

Sayfa 242 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 142192232238239240241242243244245246252292 ... SonuncuSonuncu