Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 265 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 165215255261262263264265266267268269275315 ... SonuncuSonuncu
2,641 den 2,650´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Burak YAVUZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Burak YAVUZER
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Şnorkeli de açabildiğimiz kadar açmamız lazım, acımayın doğrayın

Çekerek çıkarıp ,meyve bıcağıyla doğruyoruz İttirerek tekrar yerine takıyoruz.

Sonuç olarak : Sesteki adavapuru pat, pat ı gitti, yerine daha düzenli bir ses geldi, bana sesi biraz arttı gibi geldi, bide arazide denemem lazım...
    Konu Burak YAVUZER tarafından (04-07-2014 Saat 12:12 ) değiştirilmiştir.

2. Burak YAVUZER, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Delipınar (04-07-2014)

Enduroist Üye Burak YAVUZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Burak YAVUZER
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Duruşuna kurban Burak !!! Artizzzzzzzzzzzzzzz !!! (havam batsın )

Biraz da gülelim Ufo gören masum köylü gibi "Çukur görüp panikleyen masum endurocu" !!!

4. Burak YAVUZER güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (05-07-2014),Engin Delipınar (04-07-2014)

Enduroist Üye
    Isim
    Fatih Müjde
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Alıntı Hakan Kalaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar.
    Yaklaşık iki haftalık CRF250L sahibi olarak ben de aranıza katılmış bulunuyorum. Bu makineyi almaya karar vermeye sizlerin, yazdıklarınızın katkısı çok oldu. İyi ki de oldu.
    Hakikaten çok keyifli, çok amaçlı, hemen hemen her yola gelen, sürene güven veren bir motor. En azından şimdilik izlenimlerim bunlar.
    Ama motorda almadan önce de, alırken de hatta şimdi de içime sinmeyen bir tek konu var. Kırmızı renk. Yakışmamış bence motorun çizgisine. Yurt dışında o kadar renk çeşidi varken honda, kırmızısını dayatmış memlekete.
    Bu yüzden ben de yavaştan kırmızı parçalardan kurtulmayı düşünmeye başladım. Zaten şimdiden seleyi siyah deriyle kaplattım bile. Ama kırmızının verdiği rahatsızlık geçmedi hala. Çamurluğun rengini de değiştirmeyi düşünüyorum ama nasıl bilmiyorum. Malum plastik malzemeden dolayı boya uzun ömürlü olmuyor, plasti dip uygulamasında renk tutma sıkıntısı var, reklamcıya gittim çamurluğun kıvrımlarından dolayı folyo kaplamanın sağlıklı olmayacağını söyledi. Geriye bir tek ön çamurluğu değiştirmek kalıyor kanımca. Ama onu da nette biraz aradım orjinal (ya da birebir aynısı) beyaz bir çamurluğu yurt içi firmalarda bulamadım.
    Bu konuda fikir ve tavsiyelerinize açığım.
    Ben folyo ile beyaz kaplattım. Sele de siyah kaplandı. Güzel oldu. Illa orjinal dersen beyazın orjinalini türkiyede bulamazsın. Cross camurluklar var Üniversal olarak ondan alabilirsin veya bu siteden herseyi beyaz yapabilirsin.
    http://www.bikerzbits.com/honda/crf250l/

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Arkadaslar merhaba,

Ilk baslarda motorumu aldığımda olmadık bir sürü saçma şey gelmişti basıma... Bir aydan fazladır yoldayim. 7500 km yol yaptım. Ve halen CRF'mde en ufak bir sıkıntı olmadı. Aman olmasında

Yalnız cok buyuk sorun yaratmasada şimdilik küçük bir problemim var. Problemim su; dönerken sola doğru direksiyonu çevirdiğimde gaz maneti sıkışıyor. Ama hafif saga döndüğümde düzeliyor. Sorun neden olabilir sizce... Antalya'da servis bakimina gideceğim. Daha en az 2000 km yolum var. Sehir yolunu değilde koy ve mezraları kullandığım icin km cok oluyor...

Crf' liyim ve mutluyum...

Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

7. Aras Acer güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Adnan Çakırlı (05-07-2014),emre atakan (05-07-2014)

Enduroist Katılımcı Üye emre atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    emre atakan
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı Aras Acer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,

Ilk baslarda motorumu aldığımda olmadık bir sürü saçma şey gelmişti basıma... Bir aydan fazladır yoldayim. 7500 km yol yaptım. Ve halen CRF'mde en ufak bir sıkıntı olmadı. Aman olmasında

Yalnız cok buyuk sorun yaratmasada şimdilik küçük bir problemim var. Problemim su; dönerken sola doğru direksiyonu çevirdiğimde gaz maneti sıkışıyor. Ama hafif saga döndüğümde düzeliyor. Sorun neden olabilir sizce... Antalya'da servis bakimina gideceğim. Daha en az 2000 km yolum var. Sehir yolunu değilde koy ve mezraları kullandığım icin km cok oluyor...

takipteyim Aras.
    gidon yükseltme aparatın var galiba.
    sağ tarafta kabloların geçtiği metal tırnaktan(kılavuzdan) kabloları kurtar, kablolar rahatlasın.
    Konu emre atakan tarafından (06-07-2014 Saat 00:02 ) değiştirilmiştir.
    CRF250L; KLR650, Pioner200, STR250, Skygo200, MCT 250

9. emre atakan güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (07-07-2014),Dogan Delipinar (06-07-2014)

Enduroist Katılımcı Üye Dogan Delipinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Alıntı Aras Acer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,

Aras ayni sorun bendede var sag tarafa dustugum icin gidon geri geldi tam sol yapinca kabolar geriliyor gaz takiliyor ben yeni gidon siperis ettim emresin soyledigi mantikli bi dene kablolar rahatlarsa takilmaz birde yaninda takim vardir gidonu biraz ileri al oda rahatlatabilir dikkat et kendine iyi yolculuklar.

11. Dogan Delipinar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Aras Acer (07-07-2014)

Enduroist Kadim Üye Aras Acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aras Acer
    Motosiklet
    CRF 250L
    Marka
    Honda

Standart Honda CRF250L

Alıntı emre atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takipteyim Aras.
    gidon yükseltme aparatın var galiba.
    sağ tarafta kabloların geçtiği metal tırnaktan(kılavuzdan) kabloları kurtar, kablolar rahatlasın.

Alıntı Dogan Delipinar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aras ayni sorun bendede var sag tarafa dustugum icin gidon geri geldi tam sol yapinca kabolar geriliyor gaz takiliyor ben yeni gidon siperis ettim emresin soyledigi mantikli bi dene kablolar rahatlarsa takilmaz birde yaninda takim vardir gidonu biraz ileri al oda rahatlatabilir dikkat et kendine iyi yolculuklar.
    Bugün herhangi bir şey yapmadım. Ama cok haklısınız Ağrı dagına çıktığımda bayağı saga sola düştü bu nedenle elcigi kendim düzeltmek zorunda kaldım. Sorunu daha sonra farketmeye başladım. Elcik biraz yamulunca zorlandı ve yerinde kayma oldu ki teller üsten biraz gerildiğinde sorun basladi. Dediğim gibi yarın uğramam gereken servise gittiğimde düzeltirim... Ikinizede tesekkur ediyorum..
    Seyahat sürecinin sonunda vardığınız tek yer kendi benliğinizdir...
    https://www.facebook.com/yolajandam

13. Aras Acer, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Dogan Delipinar (07-07-2014)

Enduroist Üye Hakan Kalaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakan Kalaycı
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı emre atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çamurluk kolay iş. araştırınca aliexpreste daha çok çeşit bulabilirsin
    http://www.aliexpress.com/item/Refir...102106318.html
    Teşekkürler. Ama bana göre üniversal çamurluklar biçimsiz duruyor. Ayrıca renk tonu sorunu da cabası..

Enduroist Üye Hakan Kalaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakan Kalaycı
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı FatihMüjde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben folyo ile beyaz kaplattım. Sele de siyah kaplandı. Güzel oldu. Illa orjinal dersen beyazın orjinalini türkiyede bulamazsın. Cross camurluklar var Üniversal olarak ondan alabilirsin veya bu siteden herseyi beyaz yapabilirsin.
    http://www.bikerzbits.com/honda/crf250l/

Teşekkürler Fatih .
    Folyodan memnun musun? Zor olamayacaksa çamurluğu net görünen bir resim gönderebilir misin?

Enduroist Kadim Üye Bora Konuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    bora konuk
    Motosiklet
    XF 250 Motoran
    Marka
    Diger

selam, birçok ağır enduro denememden sonra geçen hafta 5.000 km'de bir crf ile benim klr 650'yi takas ettim.

10. enduro motorum

sormak istediğim sadece 13 ön dişli ile arazi performansı (tırmanma) artışı yeterli oluyor mu? yurtdışı forumlarda 13/45 dişli uygulaması tavsiye edilmiş, aramızda uygulayan oldu mu? son seçenek sadece arka dişliyi 45 yapsak nasıl olur?
    Bora
    -------

Suzuki Dr 650 Se 11'
    Ktm 640 Adventure R 09'
    Yamaha Xt 660 R 08'
    Ramzey QY Cross 200 '07
    Kanuni Seyhan 150 C 05'
    Honda Titan '96
    Yamaha Mbk 100 94'
    Pejo 105 93'

17. Bora Konuk, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Abdullah BATIK (07-07-2014)

Sayfa 265 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 165215255261262263264265266267268269275315 ... SonuncuSonuncu