Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 288 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 188238278284285286287288289290291292298 ... SonuncuSonuncu
2,871 den 2,880´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye selim aksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    selim aksel
    Motosiklet
    Crf 250
    Marka
    Honda

arkadaşlar henüz kapattığım telefonun siniriyle yazıyorum siz siz olun zincirde orjinallikten yanaysanız zinciri mutlaka kilerci motor'dan kendiniz bizzat temin edin SERVİS'e bile güvenmeyin D.İ.D. marka zincirlerin sahtesi çok fazlaymış ve o sahtelerden birini bana honda servis'i taktı.

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı selim aksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar henüz kapattığım telefonun siniriyle yazıyorum siz siz olun zincirde orjinallikten yanaysanız zinciri mutlaka kilerci motor'dan kendiniz bizzat temin edin SERVİS'e bile güvenmeyin D.İ.D. marka zincirlerin sahtesi çok fazlaymış ve o sahtelerden birini bana honda servis'i taktı.
    Hadi ya...yuh artik
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

CZ marka alın kardeşim DİNAMİK ZİNCİR karaköy 100tl civarında fiyatı, kalitesi D.I.D kadar iyidir..
    Konu MelihUlubilgen tarafından (08-11-2014 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı selim aksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun Selim Bey sinirlenmekten başka ne yaptınız bilmem ama şuan sizin motosiklete takılan parça ayıplı mal tabir edilen garantili olan malın garanti süresini bitirmeden eskimesi kırılması görev yapmaması ya da yan sanayi olmasıdır. Eğer motosikletiniz garanti kapsamında ise ayıplı mallar garantiden değiştirilir. Siz zaten yetkili serviste taktıysanız motosikletinizin garantisi olmasa da takılan parça protokol gereği belirli garanti süresi vardır. Sizin almış olduğunuz hizmetin ve parçanın tamiratına ve parça takıldığına dair faturanız varsa direk servise gidin ancak faturanızı asla onlara vermeyin sadece ibraz etmek için gösterin fotokopisini verin onlarda dip koçanı ve servis kaydı zaten olacak. Kaybolmaya karşı fotokopi ve fotoğrafını çekin. Parçanın sahte olduğunu nasıl anladınız orijinali ile eşleştirdiniz mi? Eğer eminseniz servise önce bir arkadaşınızı gönderin ona da aynı keleği yapacak mı bakın. Yaparsa o an direk yanına varın o esnada durumu anlatın bu arada güvenlik kamerasının altında olmaya dikkat edin. Hakkınızı sertçe isteyin asla alttan almayın size yapılan büyük bir sahtekarlık var, bu durum asla alttan alınmaz. İnkar ederse arkadaşınıza verdiği sahte zinciri gösterin. Fatura 1200 tl'ye kadar ise tüketici hakem heyetine 1200tl den fazla ise mahkemeye müracaat yaparsınız. Biz ford servisi ile böyle bir sorun yaşadık hizmet 1600 tl idi mahkemeye verdik ve uzun çabalardan sonra kazandık sizden beş kuruş masraf çıkmayacak ve sizin bütün avukat harç v.s. paranız servisten çıkacak orijinal parçayla da değiştirecekler. Zaten bu sehven yapılan bir şey olmadığı için honda bu kişinin yetkisini de elinden alacaktır. Özel servis olur bundan sonra.

Aslına bakarsan altı üstü zincir ancak mesele onun üçyüzünde beşyüzüne değil. İnsanların emeklerini hiçe sayarak onları dolandırmaları. Bence hakkınızı arayın.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

5. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Dogan Delipinar (09-11-2014),Ersan ÖZYURT (09-11-2014)

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Bu arada hangi servis bu? Ilk ve son harfleri mesela

Enduroist Üye volkankilicoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan kılıçoğlu
    Marka
    Suzuki

CRF 250L ile dünya turuna çıkan abla:

http://www.youtube.com/watch?v=mipEqcNM_uk

Enduroist Üye
    Isim
    emre peker
    Motosiklet
    crf 250l
    Marka
    Honda

selam arkadaşlar.malum kış aylarındayız.motora antifiriz koyan varmı.nekadar hangi marka koymalıyız???

Enduroist Üye
    Isim
    emre peker
    Motosiklet
    crf 250l
    Marka
    Honda

Alıntı volkankilicoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CRF 250L ile dünya turuna çıkan abla:

http://www.youtube.com/watch?v=mipEqcNM_uk
    biliyyorum bu ablayı.mart 2014 de ingilterenden çıkmış dünyayı turluyor.faceden ekleyebilirsin

Enduroist Katılımcı Üye Dogan Delipinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Alıntı emre peker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.malum kış aylarındayız.motora antifiriz koyan varmı.nekadar hangi marka koymalıyız???
    Emre bey alta ekleyecegim resimdeki gibi olacak hali hazirda motorunuda bu sekilde zaten bir mudahalede bulunmadiysaniz ellemeyin icersinde antifriz var zaten.
    Foto ekleyemedim yazanlar bu sekilde.
    Tavsiye Edilen Soğutma Suyu Pro Honda HP önceden kariştirilmiş bir antifriz ve distile su solusyonudur. Konsantrasyon: %50 antifriz ve %50 distile su %40'in altındaki antifriz konsantrasyonu uygun korozyon ve soğuk hava korumasini sağlamayacaktır.

11. Dogan Delipinar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

UĞUR KOÇ (14-11-2014)

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

antifiriz,sadece kış ve donmaya karşı kullanızmaz.su soğutmalı motorların oto uçak iş makinası vs dahil fabrika çıkışlarında soğutma suyu %50 antifiriz karışımlı olarak radyatöre dahil edilr.yeni nesil mtorların çoğunda üst kapak contaları metal alaşımlıdır antifiriz siz kullanımlarda ilk olarak bu contada korozyon oluşacak ve yağa su usya yağ karışarak istenmeyen durumlar ortaya çıkacaktır.soğutma sistemi kanallarıda keza korozyona uğrayacaktır..
    tavsiyem güvendiğiniz bir serviste antifiriz yoğunluğunu ölçtürmeniz seviye düşükse değişimini yaptırmanız olacaktır.ben servisimde bu ölçümü yapabiliyorum.bilginiz olsun.
    saygılar
    Konu UĞUR KOÇ tarafından (14-11-2014 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 288 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 188238278284285286287288289290291292298 ... SonuncuSonuncu