Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Serhat Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhat Çetin
    Motosiklet
    Henüz bir motosikleti yok.Yoğun bir araştırma içinde.

Standart Muhteşem 3lü(Cbf150, Cb125, ybr125)

Merhaba sayın kulüp üyeleri:

Kulübe katıldım ama hala aktif olamadım pasif pasif takılıyoruz henüz. Bu yaza motosikletle girmek istiyorum. Ve bu üçlü arasında klasik kararsızlığı yaşıyorum.
    Kısaca kendimden ve motordan beklentimi anlatayım sizlere ve yorumlarınızı bekliyorum...

1) 4-5 yıllık Honda Activa tecrübem var. Alacağım motorsiklet ilk vitesli motosikletim olucak.
    2) Bütçe max 5.000TL civarı belki daha az yani bunun içinde mont kask vs'de var (
    3) Genelde okula gitmek için ve gezmek için kullanıcam ama Ara sıra Çanakkaleye gitmeyi düşünüyorum o yüzden uzun yolda kanser etmesini istemiyorum. yani bu makinelerden hangisi +100 hıza daha rahat çıkar? Tırların arkasında kalmam? Koru dağına hangisi daha randımanlı tırmanır? Bu benim için en önemli koşul çünkü activa'da max 95 hızla gitmekten illallah geldi. Kamyon yazılarını ezbere bilirim bu yüzden :P

4) Okula gitmek için kullanıcam demiştim. Biraz da yakışıklı olsun istiyorum aslında malum genciz güzeliz :P
    5) Yakıt konusuna girmiyorum malum hepsinin yakıtı az.
    6) "çok fazla şey istiyorum farkındayım ama bir defa alıp uzun zaman kullanmak düşüncesindeyim"
    7) Son zamanlarda bir söylenti dolanıyor -150cc'ler otobana giremeyecek diye onun akıbeti nedir?

Yardımlarınızı ve içten yorumlarınızı bekliyorum Sayın Abilerim ablalarıım ve arkadaşlarım. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

(Bazen diyorum boşver vitesi falan istanbuldasın zaten al bi scooter bak keyfine ama......)

EN KISA ZAMANDA MOTOSİKLETİMLE YANINIZDA OLMAK DİLEKLERİMLE...
    Saygılarımla Serhat Ç.
    Konu Serhat Ç. tarafından (26-03-2013 Saat 02:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
    max 5 Bin TL +150cc motor önerilerine açık