Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Armağan ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Armağan Ozturk
    Motosiklet
    R1200 BJK Triple Black
    Marka
    Bmw

Standart İndirim Kuponları

Merhabalar,

Sanırım internet üzerinden yazılım, hizmet ve malzeme satın alanımız çoktur. Alışveriş esnasında çoğu zaman ödeme aşamasına gelmeden hemen önce standart fiyatın yanında "Coupon Code" ya da "Promotion Code" gibi haneler görürüz. Eskiden kendi kendime yahu bu adamlara indirim kuponlarını nereden veriyorlar diye hep hayıflanıyordum. Biz Türküz tabi, Non European Union Country, III. Dünya Ülkesi falan filan kafamda bir sürü olumsuz düşünce olurdu...

Tecrübeyle sabittir. Sizde internetten bir alışveriş ihtiyacınız olduğunda eğer sitenin indirim kuponu girme imkanı varsa önce:

1. İlgili sitenin ürünü için ===> "Coupon Code" ya da "Promotion Code" Google Arama yapmanızı,

2. http://www.retailmenot.com Bu sitede arama yaparak bulduğunuz kupon kodunu denemenizi tavsiye ediyorum. Tahmin edemeyeceğiniz kadar indirimli satın almalar gerçekleştirebilirsiniz.

İyi alışverişler, sevgili enduroistler.

2. Armağan ÖZTÜRK güzel mesajın için 10 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (26-03-2013),AtagünTERZİ (27-03-2013),Enduroist Yönetim (27-03-2013),estreya (27-03-2013),GürbüzOKATAN (26-03-2013),Kemal Sevinç (27-03-2013),Öner BAKIR (27-03-2013),Sertan Karamollaoğlu (27-03-2013),Sonat BAŞPINAR (27-03-2013),Suat Dayangaç (27-03-2013)

Enduroist Kadim Üye Özer Erkuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özer erkuş
    Motosiklet
    1150 adv
    Marka
    Bmw

Teşekkürler webmasterım 😍
    Don't Worry,Be Happy.

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

paylaşım için teşekkürler.bide yabancı siteler'in yanında Türk siteleride olsaydı süper olurdu...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Enduroist Katılımcı Üye Kaan Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Öztürk
    Motosiklet
    tenere XT660Z
    Marka
    Yamaha

Bir seferinde, verdiğim siparişte ürün hasarlıydı . Paypal ile yaptığım ödeme tutarım da hiç fena değildi. Amerikan menşei olan siteden adamlara durumu yazarak mail attım. Aynı ürünü hızlı kargo ile parasını ben ödemeden, 1 hafta içinde bana geri yollamışlardı.
    Site ismi verebilirmiyiz bilmiyorum. Dünya çapında bir satış ağları olan bilindik bir site. Sonuna kadar güvenebilirsiniz vesselam, denenmiştir.