Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 45 Sayfa bulundu

Konu: ALINIK

Enduroist Kadim Üye Abdullah TÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Abdullah TÜRK
    Motosiklet
    XL700
    Marka
    Honda

Standart ALINIK

Arkadaşlar Merhaba ;

Motorumu büyütmek için kullandığım motorumu sattığımdan motorsuz kaldım,XL-650 ,XL 700 veya XT 660 R arayışındayım. Model olarak 2006 üstü ve az km'li olması tercihimdir.
    Bildiğiniz ve güvenebileceğiniz satılık bir motor olur ise bana bildirebilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür eder,kazasız sürüşler dilerim.
    Abdullah Türk
    Konu Abdullah TÜRK tarafından (30-03-2013 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme

Enduroist Katılımcı Üye yalcinbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    barış yalçın
    Motosiklet
    zx7r
    Marka
    Kawasaki

umarım aradığınız gönlünüze göre motoru bulursunuz. bende arıyorum fakat sezon açıldığı için bulunamıyor yada bulunan çok yüksek fiyatlı oluyor...kolay gelsin

Isim
    Abdullah TÜRK
    Motosiklet
    XL700
    Marka
    Honda

Motorunu satmak isteyenlerdeki genel kanı,yaz gelince ederinden daha fazla satarım hırsıyla uçuk fiyatla satışa çıkarmaları işi zora sokuyor,oysaki herşeyin olduğu gibi,motorların da gerçek bir ederi olduğu unutulmaması gerekir ama,malesef hepimiz böyle davranıyoruzdur herhalde...

Isim
    barış yalçın
    Motosiklet
    zx7r
    Marka
    Kawasaki

Abdullah bey arkadaşların unuttuğu bölüm 3 ay içinde satamazsa 1 sene bekler neyimi vergi,sigorta ,muayane .....

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

buyrun abdullah bey:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9391771/detay/
    size enduroist indirimi yapılır.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

6. MEHMET ERCAN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Abdullah TÜRK (01-04-2013)

Banned
    Isim
    FE
    Motosiklet
    TENERE - XT660ZA
    Marka
    Yamaha

Allah gönlünüze göre versin, iyi bir teklif gelmiş.

Isim
    barış yalçın
    Motosiklet
    zx7r
    Marka
    Kawasaki

Alıntı hercul3367 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buyrun abdullah bey:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9391771/detay/
    size enduroist indirimi yapılır.
    Mehmet bey arkadaşımda xt660r aldı 2006 yada 2007 model 9500 tl ye aldı...bu motorda fiyatı etkileyen neler var hani şu yıl enjeksiyon şu yıl şu gibi....bende uygun bulursam xt 660r yada f650 alacağım bilmediğim ve öğrenmek için soruyorum.

Isim
    Abdullah TÜRK
    Motosiklet
    XL700
    Marka
    Honda

Alıntı yalcinbaris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet bey arkadaşımda xt660r aldı 2006 yada 2007 model 9500 tl ye aldı...bu motorda fiyatı etkileyen neler var hani şu yıl enjeksiyon şu yıl şu gibi....bende uygun bulursam xt 660r yada f650 alacağım bilmediğim ve öğrenmek için soruyorum.
    Yalçın bey,fiyatların sinüs eğrisini yukarı doğru tırmanmasının nedenleri,satılan nesnenin üzerine(otomobil,motosiklet,bisiklet v.s.)fabrikasyon olarak konulmayan yan materyallerin kullanıcı tarafından üzerine konulup fiyata yansıtılmasının yanısıra,mevsimsel,iklimsel veya termometrik etkenlerin de bu tırmanışa ivme kazandırdığı açıkça gözlenmektedir.Şu an alıcı pozisyonunda olduğumuz için bu duruma pek olumlu bakmamakla beraber,pozisyonumuzun değiştiği anda bizlerde aynı role bürünmekte pek sakınca görmeden,satış rakamımızı,klavyemizdeki yüksek rakamlı tuşlara ifade etmekten kendimizi alıkoyamıyoruzdur eminim.Allahtan ekvator bölgesine yakın bir ülkede yaşamıyoruz,yoksa mevsim hep yaz olup,rakamlar da hep yukarlarda olurdu,sonrasında bekleki satış zamanı gelsin...Teknik konularla ilgili verilecek cevabı işin üstadlarına bırakmak lazım derim.Helal süt emmiş bir motor bulacağızdır elbet bizde.....

10. Abdullah TÜRK güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Sonat BAŞPINAR (01-04-2013),yalcinbaris (31-03-2013)

Isim
    barış yalçın
    Motosiklet
    zx7r
    Marka
    Kawasaki

Alıntı Abdullah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalçın bey,fiyatların sinüs eğrisini yukarı doğru tırmanmasının nedenleri,satılan nesnenin üzerine(otomobil,motosiklet,bisiklet v.s.)fabrikasyon olarak konulmayan yan materyallerin kullanıcı tarafından üzerine konulup fiyata yansıtılmasının yanısıra,mevsimsel,iklimsel veya termometrik etkenlerin de bu tırmanışa ivme kazandırdığı açıkça gözlenmektedir.Şu an alıcı pozisyonunda olduğumuz için bu duruma pek olumlu bakmamakla beraber,pozisyonumuzun değiştiği anda bizlerde aynı role bürünmekte pek sakınca görmeden,satış rakamımızı,klavyemizdeki yüksek rakamlı tuşlara ifade etmekten kendimizi alıkoyamıyoruzdur eminim.Allahtan ekvator bölgesine yakın bir ülkede yaşamıyoruz,yoksa mevsim hep yaz olup,rakamlar da hep yukarlarda olurdu,sonrasında bekleki satış zamanı gelsin...Teknik konularla ilgili verilecek cevabı işin üstadlarına bırakmak lazım derim.Helal süt emmiş bir motor bulacağızdır elbet bizde.....
    Abdullah Bey artık 2 seçenek arasında kararsızım 1-sıfır ama biraz daha uygun birşey almak 2-kışı beklemek arasında kararsızım....bu arada motor buldum diyorum tamam diyorum eşime göstermek için interneti açıyorum ilan yok nerede satılmış.....herhalde ya yaşlandık ya çok pimpirikliyiz(doğru yazdığımdan emin değilim.)
    fakat araştırmalarım sonucunda 2007 xt 6660r bulursak güzel olur istediğim fiyatlara düşene kadar bekleyeceğim....Sabırlı olmak lazım...

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

Alıntı yalcinbaris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşınızın aldığı motor hakkında fikir yürütmem mükün değil.
    ama motorun modeli,km'si,temizliği,aksesuarları fiyatı etkileyen faktörlerdir.
    benim ilanla ilgili biraz bilgi vereyim ki fikir edininiz.ben 2009 yılında 5 bin km de aldım.
    aldıktan sonra sevrek bir binici olarak hiç bir masraftan kaçınmamış bir sürü extra ile
    motoru donatmış durumdayım.halada donatmaya devam ediyorum.benim gözümde o sadece
    bir motor değildir,emek verdiğim bir arkadaştır.
    aksesuarları ilanda yazıyor zaten,ama ben son bir yılda eklediklerimi yazacağım,hepsini değil.
    çanta demiri:300 tl( bence hermotora gerekli,herhangi yatma anında egzos ları korur)
    scotoil otomatik zincir yağlama:260 tl,sele kılıfı 120 tl,zincir dişili aksesuar sayılmaz ama:400 tl
    mevcut enduro lastikleri varken,arazi için arka lastik dişli aldım pirelli:250 tl
    diğer olmazsa olmaz aksesuarları saymıyorum,durum budur.yorumu size kalmış.
    ama istediğiniz fiyatlar illaki motor bulursunuz ama 2007 olmaz 2005 olur
    motorun ne halde olduğunu aldıktan sonra öğrenirsiniz ki,bir az geç olur.
    benim tavsiyem tanıdıktan 2005-2006 10 bin tl civarı bulursanız hemen alın
    önemli olan kafanız rahat olsun.bu makinalar benzin ve bakım hariç hiç masraf
    istemez yolda bırakmaz,uzun yıllar keyifle binersiniz.en kötü tarafı hiç usta tanımanıza
    fırsat vermez.
    allah gönlünüze göre versin.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

13. MEHMET ERCAN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Hayati BEDER (13-04-2013)

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu