Arkadadaslar yillarca racing ve ss surdum enduro uzernde binmisligm var ama yol tecrubem pek yok sadece abimin gs1100'u ile iki kez manisadan rizeye gidip geldim ortalama 1500*4= 6000 km bi enduro daha dogrusu gs tecrubem oldu bunun haricinde manisa civari 1500-2000 km nacizane bi tecrubem oldu bu km'leride duz yolda degl hep viraj yolari tercih ettim.. Neyse cok uzatmadan asil soruma geliyim yusuf abi sanada gecenki topicde yazdigim
Uzre biliorsun bi motor arayisi icersindeym simdi sorum daha dogrusu aklma takilan bazi seyler var buralardada enduro tecrubesi olan arkadaslar ve abilerimle konustugumuz ama benim tatmin olamadigim nokta varadero ile gs1150 arasnda virajcilik yetenegi smdi ya varaderoya bineni buluyorm yada gs'e yani bana ikisnide tecrube etmis birileri lazim arkadaslar.. Bi ornek mesela gs ile eski foca yolunda yan cantalar neredeyse yere degecek sekilde viraja girdigim ve(yolu bilen vardir belki) yolunda dalgali ve yer yer kuck cukurcuklar delikler olmasina ragmen gs kendini hic bozmadi ilk zamanlar racing gbi sert bi motordan gectigim icin cok korktum cirpicak veya altimdan cikip yaticak dye ama zamanla gordumki gs gercekten yol hatalarni cok Basarili bir sekilde absorbe edip cizgisini bozmuyor.. Bu yuzden gs'e cok isindim ama ayni zamanda suanda 2004 uzeri varaderoda cok hosuma gdyor ama hic binip yol yapmadigim dogal olarak fikrimde yok varaderosu olan arkadaslarla konustugum zaman hic bozmadigini ayni sekilde onunda cok guven verdigini soluyorlar ama su bir gercekki binmedigin motor hakkinda yorum yapamazsin onlar gs'e binmedigi icin bana aradaki farkida anlatamiyorlar dogal olarak..

Neyse baya uzattim;) yani gs1150 ye ve varaderoya binmis gercek yol tecrubesi olan abilerm ve arkadaslarmdan yorumlar bekliorm..???

Tabikide herkesin surus tarzi surat viraja girdigi aci surat farklidir ama ben viraji seven biriyim ozelliklede bu konu benm icn onemli....