Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 113 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456789101656106 ... SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 1129 Sayfa bulundu

Konu: BMW F650 GS

Enduroist Üye
    Isim
    Türker Turgut
    Motosiklet
    F650GS '00
    Marka
    Bmw

Barış Abi eline sağlık çok güzel yazmışsın. Hepsini okudum.

Bende ısıtmalı elciklerim için lastik arıyorum.
    Arkadaşlar satın alan oldu mu hiç. Nerede bulabilirim acaba ?

2. TürkerTurgut, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

BarışÇELİK (21-10-2013)

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Kıdemli Üye BarışÇELİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Çelik
    Motosiklet
    R 1100 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı TürkerTurgut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barış Abi eline sağlık çok güzel yazmışsın. Hepsini okudum.

Bende ısıtmalı elciklerim için lastik arıyorum.
    Arkadaşlar satın alan oldu mu hiç. Nerede bulabilirim acaba ?
    http://www.motobakkal.com/?urun-7879...Modellere.html

Buraya da bakabilirsin.

Sağlıcakla.

Enduroist Üye ilkerben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ilker günaç
    Motosiklet
    F650 GS (2004)
    Marka
    Bmw

Alıntı malatyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence çok güzel olmuş. maliyeti ve temin edip edemeyeceğim konusunda bilgi verirseniz sevinirim.
    Selam,
    Ben samsun'da vahdet ustaya yaptırdım boyası ile beraber 600 tl para verdim. ama çok memnunum motora ayrı bir heybet kattı. istersen yardımcı olurum.

Enduroist Üye
    Isim
    önder
    Motosiklet
    Gy-200-2
    Marka
    Diger

Tüm dostlara öncelikle merhabalar..
    Tanış-kaynaş selamımı verdikten sonra pek yazmadım, hem bilgi kirliliğim ile rahatsızlık vermek istemediğimden hemde henüz alım-satım aşamasına gelmediğimden diyebiliriz sanırım Ama satıştan sonra almam gereken son bakiyeyide tahsil ettim çok şükür Kısmetse üzerine ekleyeceğim rakamıda tedarik edicez yakınlarda.. Forumu uzun zamandır takip ediyorum, gerek sizlerin bilgilerinden, gerekse bmw ile ilgili yazılan paylaşılan olumlu-olumsuz tüm mesajlardan.
    Şimdi tecrübeli kullanıcılara birkaç sorum olacak. show time
    Öncelikle bir enduro kulanıcısı olmadığımı belirtmek istiyorum. Kendimce özellikle şehir içinde en iyisi diye düşündüğüm son iki yıldır kullandığım sym250 scooter en uzun süreli kullandığım motor. Hatta tek diyebiliriz, öncesinde başka bir motorsiklet sahibi olmadım. Ancak gittiğim yollar, (dalış hevesi nedeniyle) scooter ile gidilecek yerler değil, özellikle bir partner ile gidilince ya da uzak mesafe ise çok daha zor. Taşınan malzemeler sırt çantaları vs.vs.
    Buraya kadar uzattım şimdi hemen konuya geliyorum 2000 model 10.000 TL civarında ikinci sahibinden 80.000 km de bir f650gs ile 2004 model 45.000 km de 12000 tl motorsiklet arasındaki kıyaslamayı yapamıyorum kafamda. Bir türlü aklım ermedi işin bu kısmına. Diğer bir konu mesela 2005 model sahibinden.com ilanı gördüm geçenlerde ( ÇEKME BELGELİ ) .. araç fazlalığından çekme belgeli elimde tuttum diye ilan vermiş arkadaş, güvenmek güvenmemek konusuna girmeden ÇEKME BELGESİ ile motorsiklet alınırmı sizce.. Ya da acemi birinin bu tip bir alışveriş yapacaksa nelere dikkkat etmesi gerekir?
    Polis ihalesinden alındığı belirtilen bir motorsiklet için ise gidip gördükten sonra, muadillerinin 2000 tl altında ise almak mantıklımıdır, bahsettiğim ilanlar sizlerinde muhtemelen görüp baktığı ilanlardır.
    Bunları araştırmaktan ziyade bu sorunlu mesajı okuyup bir cevap yazmak isteyen olursa çok kastım farkındayım en azından şunu basit olarak rica ediym bari ;
    Sizce 2004-05 model bir f650gs için minimum ve maksimum tutar aralığı ne olmalıdır ( çantaları falan olmadan ), ya da ben neden sanki 2005 almak zorunda hissediyorum kendimi bu da hep kulak dolgunlukları ve forum mesajlarındaki çift buji karmaşasından kaynaklanıyor olabilir.
    Herkese güvenli sürüşler, Hoşçakalınız

Enduroist Kadim Üye halil işvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil İŞVARLAR
    Motosiklet
    Tracer 900
    Marka
    Yamaha

Sanırım bahsettiğiniz beyaz renk çekme belgeli ekstra yağ radyatörü olan f650gs. O motor %99 polis çıkması

Enduroist Üye
    Isim
    önder
    Motosiklet
    Gy-200-2
    Marka
    Diger

Bir önceki mesajım araya bayram girmesi nedeniyle belki çok okunmamış olabilir, aklımdaki karışıklıkları giderebilecek birkaç fikir verebilecek olan var ise çok memnun olurum, Halil bey ayrıca mesajınız için teşekkürler o tarz ilanlara bakmaktan vazgeçtim artık gerçektende.. 11.000 tl civarında düşük km de birkaç motor var gördüğüm son zamanlarda ama model konusunda biraz acemi kalmakla birlikte oldukçada çekingen davranıyorum.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Önder yazılanları okudum düşük kilometrelik yüksek modeli bir motor almak tabiiki en iyisi ama 50-60000 kilometreler bu motor için çok sayılmaz 2004 ve sonrası 50000 km civarı bir motor al derim Uğur arkadaşımızda var bir tane satılık ona bak
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Üye
    Isim
    önder
    Motosiklet
    Gy-200-2
    Marka
    Diger

Melih abi teşekkürler, fakat ben sahibinden.com da çeşitli ilanlara bakarken forumdaki bit pazarına meğerse hiç bakmamışım kısmet değilmiş demekki alan arkadaşımıza hayırlı olsun kazasız belasız.. Ben de artık zaten 2004 altı modellere hiç bakmıyorum, çift bujili iki motor bulduk kısmetse birine karar kılıcaz, sahibinden.com da ararken başka biyerden çıktı karşımıza, 74.000 km de 2004 model bakımları yapılan ilk sahibinden güzel bir makine var, 11.500 e düşürücek inşallah fiyatı tanıdık baskısı ile hepco-becker 3 çantası ile birlikte 12500 e sanırım anlaşıcaz bugun yarın.. malum scooter sattım üstüne para denkleştirmek için uğraşıyoruz eh biraz zor oluyor ;) hayırlısı inşallah.. hepinize güvenli sürüşler diliyorum ilginize teşekkürler

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Bana sorarsan o paraya 1100 gs al derim. Hiç değilse çift silindir ve telelever tatmış olursun. Bir daha düşün bence.
    Sitede çağrı var, uğur ve kağan ustalar var. Bir onlara danışsana.

Sayfa 6 Toplam 113 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456789101656106 ... SonuncuSonuncu