Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Orhan YÜCAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Orhan Yücal
    Motosiklet
    R1150GS
    Marka
    Bmw

Standart BMW F 650 GS yada Dakar Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar,

Başlıktanda anlaşılacağı üzere BMW F 650 GS yada Dakar arıyorum. Sahibindendeki bir çok ilanı inceledim. Sizin bu ilanlardaki motosikletlerden bildiğiniz ya da referans verebileceğiniz motosiklet varsa görüşlerinizi duymaktan memnuniyet duyarım. Ya da motosikletini satmak isteyen arkadaşlar olursa görüşmek isterim.

Model olarak 2004 ve üzeri olması öncelikli tercihim, temiz ve bakımları aksatılmadan yapılmışsa çok fazla km takıntım yoktur.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Enduroist Üye Salim ORHANOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Salim ORHANOĞLU
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Orhan YÜCAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Başlıktanda anlaşılacağı üzere BMW F 650 GS yada Dakar arıyorum. Sahibindendeki bir çok ilanı inceledim. Sizin bu ilanlardaki motosikletlerden bildiğiniz ya da referans verebileceğiniz motosiklet varsa görüşlerinizi duymaktan memnuniyet duyarım. Ya da motosikletini satmak isteyen arkadaşlar olursa görüşmek isterim.

Model olarak 2004 ve üzeri olması öncelikli tercihim, temiz ve bakımları aksatılmadan yapılmışsa çok fazla km takıntım yoktur.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Orhan Bey 2004 ve üzeri F 650 aradığınızı görünce cevaplamak istedim.Ben motorumu 150 cc ye kadar küçültmek amacıyla satmayı düşünüyorum.Ama tam karar vermediğim için satılık ilanı falan koymadım.İlk defa size böyle bir cevap veriyorum.Bu arada mesajı 4. ayda yazmışınız motor alıp almadığınızıda bilmiyorum.Almadı iseniz görüşebiliriz.

Enduroist Üye Kazım Akkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kazım Akkaya
    Marka
    Diger

Alıntı SARIKIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orhan Bey 2004 ve üzeri F 650 aradığınızı görünce cevaplamak istedim.Ben motorumu 150 cc ye kadar küçültmek amacıyla satmayı düşünüyorum.Ama tam karar vermediğim için satılık ilanı falan koymadım.İlk defa size böyle bir cevap veriyorum.Bu arada mesajı 4. ayda yazmışınız motor alıp almadığınızıda bilmiyorum.Almadı iseniz görüşebiliriz.
    Salim bey merhaba ,Orhan beyle görüştünüz mü bilemiyorum ama ben sizin motorunuzla ilgilenebilirim zira bende de 125 derbi terra var ve büyütmeyi düşünüyorum

Enduroist Üye Orhan YÜCAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Orhan Yücal
    Motosiklet
    R1150GS
    Marka
    Bmw

Ben V-Strom aldım arkadaşlar. İstediğim gibi F650 GS bulamadığımdan dolayı V-Strom'a yöneldim. Umarım aranızda bir alışveriş olur

Enduroist Üye metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    metin kılıç
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Alıntı SARIKIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 650 gs düşünüyordum. şu anda 2012 CBF 150 kullanıyorum. rengi siyah ve 5500 km.de. Siz satmak isterseniz ne kadar fiyat düşünüyorsunuz.