Pazar günü sezonu açtıktan sonra bir süredir satılık ilanı olan motorum salı günü satılmıştır. Ancak sezonun başında da motorsuz kalmak olmaz.

Bu konuda bilgi, tecrübe ve tavsiyelerinize ihtiyacım olduğundan bir karşılaştırma konusunda desteklerini rica edeceğim.

Almayı istediğim motor, içimdeki dağ keçisinin de itelemesi ile Transalp. Ancak şu andaki fiyatı ve boyutları nedeni ile aynı sınıfta olmayan ama cazip bir alternatif olan ER6 f gözüme takılmaya başladı.

Kabul ediyorum farklı sınıflar tamamen ayrı sürücülere hitap ediyor gibi görünüyorlar. Ama..........

Transalp; Boyunun yüksek olması, yakıt tüketimi, ve şu andaki satış rakamının beni biraz aşıyor olması nedeni ile Kawa' ya yönelmeye başladım.

er6f; Boyu boyuma, yakıt tüketimi transalpe göre daya iyi, ayrıca şehir içi kullanımında oldukça esnek(miş).

Gönlüm hep endurodan yana olmasına rağmen birinci öncelik olan fiyat, kawa' da daha uygun gibi görünüyor. Transalpi anlatmaya gerek yok eninde sonunda İNŞALLAH benim olacak ama bu sezonu motorsuz geçirmek istemiyorum.

Bu nedenlerle er6f konusunda bilgi ve tecrübelerinizi rica ediyorum. Birde Ankara'dan birilerinin motora bakması lazım bu konuda kimler nasıl destek olabilir, yardımlarınızı rica ediyorum.

Bu arada motor bu; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6450297/detay/

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"