Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
11 den 20´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Özer Erkuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özer erkuş
    Motosiklet
    1150 adv
    Marka
    Bmw

Standart 07/04/2013 İST.-YALOVA-DELMECE YAYLASI(İPTAL EDİLMİŞTİR)

Evet arkadaşlar aslında uzun zamandır özlediğim rotayı,geçen hafta yerinde kontrol ederek yaptım.
    Ancak dün akşamki Mono toplaşmasında bir çok arkadaşımın buraları görmediğini ve bu rotayı yapmak için önderliğimde bir topic açılması konusunda teşviklere kayıtsız kalamazdım.
    Rotamız İstanbul çıkışlı sırası ile Yalova-Çınarcık-Delmece yaylası-Narlı sahil yolunu takip ederek Gemlik-Orhangazi ve devamında İznik yolundan Karamürsel üzerinden Feribotla İstanbul olacaktır.
    Menzil yaklaşık 300 KM civarıdır.Katılmak için bakımları yapılmış herhangi bir teneke olabilir Amaç doğa gezisi olacağından,hız ikinci planda kalacak olup,planda sabah 08:00 civarı Otoban Opet te buluşup,08:30 hareketle 09:00 feribotla karşıya geçerek,ilk kahvaltı durağı olarak Yalova Özdilekte yaklaşık 1 saat civarı mola ile saat 11:00-11:30 civarı tok karnımızla yola ve doğaya katılma çabamızın karşılığını alacağımızı umuyorum
    http://maps.google.nl/maps?saddr=%C4...mra=ls&t=m&z=9
    Öğleden sonra akşam üstü öğle yemeğini yemediğimizi hatırlayıp,Kızderbent te sınırsız köfte ziyareti ile taçlandırıp eve dönüşe geçeceğiz.
    Eşleride işin içine katarsak,bir dahaki sefere vize almak kolay olacaktır diye düşünüyorum
    Konu Özer Erkuş tarafından (05-04-2013 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.
    Don't Worry,Be Happy.

2. Özer Erkuş güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Aras Acer (07-04-2013),Armağan ÖZTÜRK (05-04-2013),Engin Delipınar (05-04-2013),FaB (05-04-2013),GürbüzOKATAN (05-04-2013),Sertan Karamollaoğlu (05-04-2013)