Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345
41 den 42´e kadar. Toplam 42 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye vetmemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mehmet İŞLEYEN
    Motosiklet
    AFRİCA TWİN
    Marka
    Honda

Biraz evvel trafik zorunlu sigortasını yaptırdım.Geçen seneki sigorta firmam 123 Tl.teklif verdi.104 Tl. ye başka bir sigorta firması yaptı.Arabam için de iyi fiyat
    verdi onu da orda yaptırdım.Fiyatları araştırın derim.Balıklama atlamayın.
    AFRİCA TWİN

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı sahinsair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaşlar,

Zorunlu trafik sigorta prilmleri malesef bir kaç yılda müthiş arttı. Bizler en uygun fiyatı verecek sigorta şirketleri ile çalışıyoruz. Fiyatları etkileyen başlıca durumlar ; Kişinin geçmiş kazaları, araç sahibinin yaşadığı il v.s. Şimdiler de kullanıcının trafik cezalarını da bu değerlendirme de etkili olacağını duyuyoruz.

Tramer denilen kurum bu bilgileri ortak bir data da tutuyorlar. Biz kullanıcılara düşen herhangi bir kaza da zabıt tutarken haklılığımızı açık ve net olarak anlatan zabıtlar tutmak. Bu şekilde sigortanız harcamaları karşı tarafa rucu ettirecek ve sizin hasarsızlık indiriminiz etkilenmeyecektir. Bu konuda ofise gelen arkadaşlara kısaca bir bilgilendirme yapabilirim.

Kasko da da aynı durum geçerli. Bu güne kadar tüm motorcuların bizi tercih etmesi ile kasko bedellerini uygun olarak tutmaya çalışıyoruz.
    Bu günler de yeni değişen kanunlar ile oldukça farklı kasko fiyatları ve tabii ki teminatları ortaya çıkmaktadır. Bu konuda dikkatli olun.
    Ve mümkünse motosiklet kaskosu konusuna hakim ve güvendiğiniz sigorta acentelerinden yaptırmaya çalışın.

Güvenli Sürüşler
    E abi madem öyle, benim kaskoyu yenilerken hasarsizlik indirimimi niye badem ettiniz tutanak da bana 0 hata verilmisti. Üstelik çoklu kaza oldugu için polis tutanagiydi. sizin arkadaşlar "kaskodan alirsak mecburuz, trafik sigortasını beklersen uzun surer" demislerdi.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345