Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
11 den 20´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye Karahisar03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Muhsin Topuz
    Motosiklet
    Vstrom DL 650 K8
    Marka
    Suzuki

Standart 3 Ülke, 3 Bin Km.(Karahisar03 ve Arkadaşları)

Öncelikle bütün arkadaşlara sevlam ve sevgilerimi iletiyorum. Enduroistte de çok sevdiğim , saydığım ve görüştüğüm arkadaşlarımız var., ve sezon açılışı diyebileceğimiz, aktif olarak başka sitede yazdığım ama , paylaşım ile bilgi alışverişinin en güzelinin yaşandığı bu forumda da bu gezimizi müsadenizle paylaşmak istedim. Bulgaristan, Romanya ve Yunanistanı kapsayan 3bin km.nin üzerindeki gezimiz.

27 Nisan - 3 Mayıs 2013 arasında yaptığımız gezi ile ilgili ;Erol abi ve Muhammet abi rapor işini bana havale ettiler. Bende elimden geldiğince sizlere aktarmaya çalışacağım. Abilerim de yazdıklarıma katkıda bulunacaklardır elbette. Sadece ben yazmicam değilmiiiii. Neyse bir kaç ön bilgi vereyim. Gezi boyunca sayısını bilemediğim kadar resim çekildi. Kaskımda takılı olan Gopro ile güzel çekimler yaptım. Koruma demirinde takılı Çinpro ile de çekimler yaptım. ( Tam teşekküllü cevat kelle hesabı yani). O kadar çok video ve çekim varki, bunları işlemem ve yüklemem zaman alacak, peyder pey gelecek elbette. ( Gezi boyunca her akşam, resim ve video bacupları almak, cihazları şarz etmek beni hep uğraştırdı.

Hadi başlayalım.

Evet beklediğimiz gün geldi, ve birkaç gün önceden konuştuğumuz gibi, Çiğli den sabah saat 05 00 da teker döner dedik. Toplanma yerine ilk gelen ben oldum. Saat 05 03 de Muhammet abi geldi, 05 10 gibi de Erol abi geldi. Onların gecikmelerini videoya bile kaydettim. İlerleyen zamanlarda yetiştirdikçe ve işledikçe videolarıda yayınlayacağım.

Yolda ilk molamız.

Eceabat feribotundayız. Muhammet abi Bulgaristanda yol ve hava durumu vesair konularla ilgili Bulgar bir tırcı ile muhabbet ediyor.

Bu manzarayı görünce ,Yahu motorları bırakıp da Gemiylemi gezsek diye geçiriyorum içimden.

Geçen sene yemek yediğimiz Keşan daki köftecide yine mola verdik.

Konu Karahisar03 tarafından (19-05-2013 Saat 23:57 ) değiştirilmiştir.