Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 260 Sayfa bulundu

Hybrid View

Karadeniz
    Bölge Sorumlusu

ahmet şen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet şen
    Motosiklet
    CRF1000L MT
    Marka
    Honda

hem konuyu hortlatayım hemde intercom sorunumu çözeyim : ) Yukarıda intercom modelleri tartışılmış ama ben başka bir çözüm arayışındayım. meeaudio nün m6 pro g2 adında bir kulaklık modeli mevcut. Bu kulaklığı keyifle takip ettiğim bir YouTube kanalı olan fortnine https://www.youtube.com/watch?v=4U5ArX7J7ps da görmüştüm. Motosikleti genelde yalnız kullandığım ve nadiren başka bir intercoma bağlanma ihtiyacı duydugum icin daha kaliteli ses almayı umduğum aynı zamanda belli bir miktar gürültü filtrelemesi yapabilen m6 pro kulaklığı almak arefesindeyim siz ne düşünürsünüz?

Enduroist Üye GÖKHAN ÇAKMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan ÇAKMAK
    Motosiklet
    BMW R 1200 GS 2017 ..2014 TRİUMPH TİGER 800 XC SE
    Marka
    Honda

Cool

Alıntı ahmet şen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hem konuyu hortlatayım hemde intercom sorunumu çözeyim : ) Yukarıda intercom modelleri tartışılmış ama ben başka bir çözüm arayışındayım. meeaudio nün m6 pro g2 adında bir kulaklık modeli mevcut. Bu kulaklığı keyifle takip ettiğim bir YouTube kanalı olan fortnine https://www.youtube.com/watch?v=4U5ArX7J7ps da görmüştüm. Motosikleti genelde yalnız kullandığım ve nadiren başka bir intercoma bağlanma ihtiyacı duydugum icin daha kaliteli ses almayı umduğum aynı zamanda belli bir miktar gürültü filtrelemesi yapabilen m6 pro kulaklığı almak arefesindeyim siz ne düşünürsünüz?
    çok çok elzem değilse çinliler de fiyat / performansta çok iyi 350 civarı değer ürünlermüzük dinle farklı kulaklıklara bağlan daha kompkat Sizin seçeneğe göre. Benim çevrem Pactalkcu bende Pactalk slim JBL aldım ikili paket mart ayında . alışana kadar biraz gıcık etti ama kalite ve verdiği hizmet çok eşsiz.

Motorculuk bana şunu öğretti kesinlikle iyisini al iyi olanı iyi seçeneğe yürü, bu kask kıyafet aksesuar lastik vs ne koyarsan koy içine dönüp dolaşıp daha fazla masraf ile geliyorsun iyi olana . Amerikayı keşfe lüzum yok biz burnumuz sürte sürte Sizin iöin yıllar içinde kulaklıktan telefon uygulamalarına akla gelen her dolambaca el attık.

olmuyor amacına uygun en kalitesini ve işlevlisini al . Amazon-revzilla- louis.de- fc-moto.de güven ile araştır al takip et indirimleri . Ben Tr de daha olmayan gelmeyen ürünü aldım çifti şuan bi alt versiyonun 4750 5 bin arasında 2.750 TL ye duo almıştım. ama sen çok beklenti yapmıyorsun madem . amacına uygun en iyisini al tavsiyem .

3. GÖKHAN ÇAKMAK güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

ahmet şen (27-10-2019),Arif Oral Unal (26-10-2019)