Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 162223242526
251 den 260´e kadar. Toplam 260 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Doğan Güneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Doğan güneri
    Motosiklet
    Vstrom 650 xt
    Marka
    Suzuki

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cebimizde bu kadar akıllı cihazlar varken binlerce lira böyle bir şeye vermektense bir uygulama filan yok mu yahu android ya da ios telefona kurulabilen. yıl 2019 benden başka kimse düşünmemiş olamaz herhalde...vardır mutlaka

boyle birşey var ama hiç denemedim.şimdiye kadar hiç intercom da kullanmadim gerçi taze ve acemiyim hala.siz deniyip inceleyebilirisiniz...
    Konu Serdar ZIMBA tarafından (26-10-2019 Saat 15:33 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye Enver kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Enver Kutlu
    Motosiklet
    Africa Twin CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Doğan Güneri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

boyle birşey var ama hiç denemedim.şimdiye kadar hiç intercom da kullanmadim gerçi taze ve acemiyim hala.siz deniyip inceleyebilirisiniz...
    İntercom almamak için epey bi direnmiştim başka alternatiflerle. Android markette ne kadar application varsa kurdum denedim. Hiçbiri olmadı. Sebepleri ise.

1- telefon beraberinde gelen kulaklık bu işi için yapılmamış. Hem ses az hem gecikmeli.
    2- mikrofon da aynı şekilde. Yeterli değil. Sürüş esnasında sadece rüzgar sesi iletiyordu.
    3- kulak içi kulaklıkla kask en fazla 10-15 dakika acısız kullanılabiliyor. Sonrası feryat figaN.

Sonrasında Sena 20s aldım. 5 yılı geçti sanırım alalı. Yağmurda da kullandım, çamurada girdim, hiç şikayetim olmadı. Arızada yapmadı. Aldıktan sonra anladım boşuna uğraştığımı. Bence kesenize uygun bir intercoma yönelin. En kötü çin malı bir intercom bile telefondaki app lerden alacağınız performansdan daha verimli olacaktır diye düşğnüyorum.

Enduroist Üye Enver kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Enver Kutlu
    Motosiklet
    Africa Twin CRF 1000 DCT
    Marka
    Honda

İntercom alacaksanız da yukarıda arkadaşın dediği gibi elinizden geldiğince iyisini almaya çalışın. Bu sene eşimin kaskında kullanmak için malum siteden ikinci el bir midland aldım. Bluetooth4.0.
    Kutusu kablosu vss sıfırdan farksızdı. Aldığım arkadaşta artçısı için almış 1 kere kullanmış.
    İkinci elde bakılabilir.

Enduroist Üye
    Isim
    ercan açmak
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

interphone marka ( italyan malı ) intercom kullanıyorum, her türlü kask içi yerleşime uygun ve kullanımı rahat .
    İçinde bir bayan var kasktan basarken beni yönlediriyor , yani hangi tuş ne işe yarıyor ezberlemeye gerek yok , sürekli pil in durumu ile bilgi veriyor, içindeki hoperlorler çok başarılı , telefon görüşmeleri çok başarılı ( ben söylemediğim sürece motor kullanırken konuştuğum anlaşılmıyor ) ....
    Teknik servisi hasanpaşada , çok hızlı ve çözüm üretici şekilde yardımcı oluyorlar bir bakmanızı öneririm.

Enduroist Üye Hasan Hüseyin ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Interkomla ilgili epeyce araştırma yaptım.

İntercom için limit sıkıntısı yok, kesintisiz bir iletişim ve çok foknsiyon olsun istersek Cardo Scala Packtalk Duo veya Sena 30K veya Interphone Tour olsun.

Fazla özellik olmamakla birlikte taş gibi olsun kesintisiz temiz bir iletişim ve müzik için midland marka olsun.

Işimi görsün, mesafe açılınca cızırtı olsun, 120 km sonrasında müzik sesi anlaşılmasın, konferans görüşmede iken kopukluk olunca tekrar otomatik bağlanmasada problem değil, diğer cihazlarla eşlemesede problem yok benim için dersenizde piyasa da en fazla rağbet gören Knmaster, Vnetphone, Lexin, Freedcon gibi çinliler var. Ve kullanıcıları fiyat performansına göre gayet memnunlar. Çünkü ilk başta sıraladığım markalar ile çinliler arasında en az 4 kat fiyat farkı var.

Netice olarak bende sanırım bütçe durumunu göz önünde bulundurarak muhtemel ki Vnetphone alacağım. Bu bağlamda kendi kullandığı Intercom hakkında tavsiyesi olan var mı?
    Değiştirmeyi düşünüp satmak isteyen var mı?
    Veya elinde fazla bulunup satmak isteyen var mı?

Keyfiniz ve sürüşünüz bol olsun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Hasan Hüseyin ÖZGÜR tarafından (18-02-2020 Saat 19:44 ) değiştirilmiştir.

6. Hasan Hüseyin ÖZGÜR, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

cemkucuk (19-02-2020)

Enduroist Katılımcı Üye
    Isim
    Yılmaz yılmaz
    Motosiklet
    Vespa
    Marka
    Vespa

Packtalk JBL kullanıyorum, en iyi interkom sürüşteki arkadaşlarda en çok hangisinden varsa odur. Packtalk başarılı bütçe sıkıntısı yoksa öneririm
    Boş teneke çok ses çıkartır.

Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Intercomu almış bulunmaktayım. Bi abimizin geçen yıl alıp çok az kullandığı ve sağlık sorunları sebebiyle motor zevkine ara verecek olması sebebiyle satmayı düşündüğü Midland Next Pro marka 1 çift (sürücü ve artçı) intercom aldım. İsabetli bir karar oldu sanki. Midland ile de çok pozitif kullanıcı yorumları vardı. Çin'den biraz pahalıya geldi. Ama sanki daha iyi olacak gibi.

Konu Hasan Hüseyin ÖZGÜR tarafından (19-02-2020 Saat 14:57 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Çağın Sarılar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Çağın Sarılar
    Motosiklet
    Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı Hasan Hüseyin ÖZGÜR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Intercomu almış bulunmaktayım. Bi abimizin geçen yıl alıp çok az kullandığı ve sağlık sorunları sebebiyle motor zevkine ara verecek olması sebebiyle satmayı düşündüğü Midland Next Pro marka 1 çift (sürücü ve artçı) intercom aldım. İsabetli bir karar oldu sanki. Midland ile de çok pozitif kullanıcı yorumları vardı. Çin'den biraz pahalıya geldi. Ama sanki daha iyi olacak gibi.

Hayırlı olsun hocam. ben de BTx2 Pro kullanıyorum ve çok memnunum.

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Hayirli olsun gule gule kullanin dediginiz gibi kaya gibi bir intercom almissiniz firsatiniz oldugunda bu konuda ki deneyiminlerinizi bizimle paylasirsaniz sevinirim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Kismet olirsa Nisan başında izne ayrılacağım o zaman deneyeceğim yazarım buradam

Sayfa 26 Toplam 26 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 162223242526