Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye MustafaSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mustafa sever
    Motosiklet
    GW250 INAZUMA
    Marka
    Suzuki

Standart TVS APACHE RTR150 2013

Enduroist Ailesi,
    Motosiklet ehliyeti almak için gerekli resmi adımları atmış olmaktan ve bunu forumda sizlere bildirmekten mutluluk duyuyorum ancak şu an almayı düşündüğüm başlangıç motosikleti Tvs Apache Rtr150.2013 modelini inceledim (yeni olsam da bilinçli tüketiciyim, araştırdım biraz), titreşim sorununu giderdikleri gibi lastik kalınlığını da arttirmişlar.görüntüsünden bahsetmiyorum bile harika olmuş. Gündüz farları seletor butonu vs acayip albenisi var. Ancak, bir bilene danışmak ailenin (ENDUROIST AILESININ) onayını almak istedim yalnız lütfen cbf150 ybr125 saplantisindan kurtulup objektif yorumlar yapın. Özellikle tvs 2013 modeli test etmiş olanların görüşlerini bekliyorum.

Enduroist Katılımcı Üye BerkEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berk Er
    Motosiklet
    '02 CAPONORD
    Marka
    Aprillia

Alıntı MustafaSever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enduroist Ailesi,
    Motosiklet ehliyeti almak için gerekli resmi adımları atmış olmaktan ve bunu forumda sizlere bildirmekten mutluluk duyuyorum ancak şu an almayı düşündüğüm başlangıç motosikleti Tvs Apache Rtr150.2013 modelini inceledim (yeni olsam da bilinçli tüketiciyim, araştırdım biraz), titreşim sorununu giderdikleri gibi lastik kalınlığını da arttirmişlar.görüntüsünden bahsetmiyorum bile harika olmuş. Gündüz farları seletor butonu vs acayip albenisi var. Ancak, bir bilene danışmak ailenin (ENDUROIST AILESININ) onayını almak istedim yalnız lütfen cbf150 ybr125 saplantisindan kurtulup objektif yorumlar yapın. Özellikle tvs 2013 modeli test etmiş olanların görüşlerini bekliyorum.
    Ben Apache 2012 kullandım yaklaşık 7bin km. Yeni modeli de inceledim pek bişey değişmemiş görünüm dışında. Titreşim fazla yoktu zaten sonuçta 150cc ve tek silindir. Alır almaz lastikleri Michelin le değiştirmeni tavsiye ederim. Tükürükte bile kayar. Kmde ortalama 11krş yakar test edilmiştir.
    TI AMO CAPONORDE

Enduroist Kadim Üye Abdullah TÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Abdullah TÜRK
    Motosiklet
    XL700
    Marka
    Honda

Enduroist Ailesi,
    Sanki böyle bir saplantı sizde var gibi geldi bana

Isim
    mustafa sever
    Motosiklet
    GW250 INAZUMA
    Marka
    Suzuki

Yorumlarrrrr
    Berk teşekkür ederim, kanuni phantom 180cc de gözüme çarpıyor ama baya olumsuz yorum var özellikle motorun ürettiği güç hakkında..bilgisi olan varsa bu motor hakkındaki sorunlarınızı da bekliyorum..

Isim
    mustafa sever
    Motosiklet
    GW250 INAZUMA
    Marka
    Suzuki

Yorumlarinizi olacaktı

Enduroist Kıdemli Üye Abdullah BATIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ABDULLAH BATIK
    Motosiklet
    tvs apache
    Marka
    Diger

cbf 150,ybr 125,tvs apache alınır daha alınmaz

Isim
    mustafa sever
    Motosiklet
    GW250 INAZUMA
    Marka
    Suzuki

Abi benim hiç motorum yok olmadi o yüzden saplantilik bi durum yok ama ilk söylenen hep o motorlar oluyor yüzden öyle yazdım, devir değişti artık sadece o marka ve modeller yok piyasada..

Enduroist Katılımcı Üye BerkEr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berk Er
    Motosiklet
    '02 CAPONORD
    Marka
    Aprillia

Yorumlarrrrr
    Berk teşekkür ederim, kanuni phantom 180cc de gözüme çarpıyor ama baya olumsuz yorum var özellikle motorun ürettiği güç hakkında..bilgisi olan varsa bu motor hakkındaki sorunlarınızı da bekliyorum..
    Çinden uzak dur derim. Ömürleri yarı yarıya dan bile daha fazla fark ediyor. Apache Hint malıdır güzel motor. ybr, cbf ve apache kullanan ve araştıran arkadaşlarımla beraber apache de karar kılmıştık. Ne çok hantal kalıyor ne çok cılız. Artısı marş kolunun olması. Ayrıca yukarda saydığım motorlar düz yolda apachenin yanına yaklaşamıyor ve ne tuhaftır ki hem güç olarak 12,5 bg hemde daha az yakıyor. Ama alırsan lastiklerini kesinlikle değişmelisin.
    TI AMO CAPONORDE

Isim
    mustafa sever
    Motosiklet
    GW250 INAZUMA
    Marka
    Suzuki

Valla ben de alırsam kesin lastikleri değiştiririm diye düşünüyordum zati. Ama sonradan panik fren aliştirmasi gibi lastik yiyen çalışmalar için bi süre orijinalleri kullanmaya karar verdim (motoru aldıktan sonra tabi ki, almış gibi yazdım ama

Enduroist Üye ERSİNKARAGÖZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERSİN KARAGÖZ
    Motosiklet
    aranmakta

2006 model Apachimi şehir içi / uzun yol 2 yıl 30.000 km kullandım. Bana bir problem yaşatmadı. Kuriyeler benim kullandığımın 3 4 katı kullanıpda problem yaşamadığını bildiriyorlar. Tavsiye ederim fakat ilk motorunu 2013 model yerine 2.el temiz bir makine almanı tavsiye ederim. Sebep olarak ilk zamanlar seni tatmin etse de daha sonraları kalıp olarak ufak gelecek ve satarken zararın daha fazla olacak. Hindistanda piyasaya sürülen 180 cc Apachi gelseydi hiç kaçırmaz alırdım. http://www.tvsapache.com/index-abs180.html

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu