Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye Sheritra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mustafa Özkaymak
    Motosiklet
    XRV 750 - AFRİCA TWİN
    Marka
    Honda

Standart Transalp yada Africa Twin arıyorum

Merhaba Arkadaşlar.

Bir Arkadaşım Transalp ya da Africa Twin arıyor...Ancak A.T ler çok pahalı...Tercihi daha çok Transalp tan yana...

Yardımcı olursanız sevinirim.

Sahibinden.com da var bir kaç motor ama görmeden bir şey diyemiyoruz...Belki motorun bulunduğu yerlerdeki arkadaşlar yardımcı olur...

Şimdiden Teşekkürler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...21249626/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17970944/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95327952/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...24877327/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...25199113/detay

Enduroist Kıdemli Üye Ersan Karagozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan Karagozlu
    Motosiklet
    Versys 650
    Marka
    Kawasaki

10 yaşını geçmiş bir motosiklet alacaksanız motosiklet orta düzey tamirini iyi bilmeniz ya da iyi bir ustayla ahbap olmanız yerinde olur. Metal yorgunluğu, kauçukların bozulması, elektrik sistemi vs. yüzünden parçaların ne sorun çıkartacağı bilinmez. En güzeli 5 yaşını geçmemiş, temiz kullanılmış bir motosiklete yönelmeniz olacaktır. Bence biraz sabredip, imkanları zorlayıp, genç bir motosiklet almak en mantıklısıdır.
    Ersan KARAGÖZLÜ

Enduroist Katılımcı Üye yalcinbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    barış yalçın
    Motosiklet
    zx7r
    Marka
    Kawasaki

Size yardımcı olabilirim arkadaşımda africa var. 15 yıldır sahibi ( 2. sahibi) motoru açılmamış lastik zincir sıfır 92 model... ilan internette yok fakat düşünürseniz iletişim kurmanıza yardımcı olabilirim....

Enduroist Katılımcı Üye orhanbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Orhan Bilgin
    Motosiklet
    R1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Ersan Karagozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 yaşını geçmiş bir motosiklet alacaksanız motosiklet orta düzey tamirini iyi bilmeniz ya da iyi bir ustayla ahbap olmanız yerinde olur. Metal yorgunluğu, kauçukların bozulması, elektrik sistemi vs. yüzünden parçaların ne sorun çıkartacağı bilinmez. En güzeli 5 yaşını geçmemiş, temiz kullanılmış bir motosiklete yönelmeniz olacaktır. Bence biraz sabredip, imkanları zorlayıp, genç bir motosiklet almak en mantıklısıdır.
    Kesinlikle katılıyorum
    Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep
    Dediler 'İlim geride; illa edep illa edep'
    Yunus Emre

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Bence temiz AT bulmanız çok zor, nette 16-22 bin tl At ler görüyorum fantazi yapmaya hiç gerek yok 20 yaşında motor alarak... şeceresini bildiğiniz bir transalp her yola gidecek motordur. tabi imkanlar dahilinde yüksek modele yönelmek iyidir.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Vardı sattım ..
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Üye Sheritra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mustafa Özkaymak
    Motosiklet
    XRV 750 - AFRİCA TWİN
    Marka
    Honda

Evet Arkadaşlar...Söyledikleriniz de haklısınız. Ancak Arkadaşımın bütçesi de kısıtlı olduğu için mecburen düşük modelli bir motora bakacağız...Ben de africa sahibiyim, Sorunları kendim hallediyorum.(Motor kısmı hariç)

Barış bey şu 92 model Africa için görüşebiliriz. Ne kadar istiyor fiyat olarak.

Enduroist Üye MuratPolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MURAT POLAT
    Motosiklet
    TRANSALP 01
    Marka
    Honda

Mustafa bey merhaba
    Bütçe konusunda sonuna kadar haklısın. bende 1 sene önce bu modellere bakmıştım. Transalp doğuştan uzun ömürlü motordur. Ne olursa olsun metal yorgunluğu denilen bir olay var. 15 yaşında 20 yaşında bir motorun er yada geç parçalarında yaşlanmadan dolayı değişim gerekecektir. Bu parçalar aşınma yada yaşlılıklarından dolayı olacaktır. Hesap yaparsan 2 arızada (şanzıman karburötör) ciddi masraf çıkabilir. Bu 80 yaşındaki sigara içmemiş dedeni ciğeri ile karşılaştırabilirsin. Benim sana ve arkadaşına naçizane tavsiyem en azından 7-8 yaşında bir motor bakmandır. Kimsenin malına pislik atmıyorum. benimde motorum 2001 model yaşlı. Şansa kısmet tanıdığım bildiğim kefil olunan bir motor aldım. Buna rağmen yaş tan dolayı aşınma ve yıpranmaları gördüm masrafa girdim. Saygılar

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

arkadaşlar bu eski model,metal yorgunluğu vs... size pek katılmamaktayım.tamam eski olabilir ama bir motorun ömrü ne kadar o zaman?biz çokmu zengin bir milletiz anlamadım 5 yaşından büyük motorlara ve 50000 km üzeri motorlara hurda gözüyle bakıyoruz?avrupa'da 100000-200000km hala bu motorlara binildiğini görmekteyiz.paranız çoksa onu bilemem ama birazda mantıklı olalım lütfen...
    Ayrıca AT konusunda bende şikayetçiyim 20000TL isteyen var yaw millet uçmuş harbiden...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Banned
    Isim
    EU
    Motosiklet
    şuan yok
    Marka
    Diger

Alıntı Öner BAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu eski model,metal yorgunluğu vs... size pek katılmamaktayım.tamam eski olabilir ama bir motorun ömrü ne kadar o zaman?biz çokmu zengin bir milletiz anlamadım 5 yaşından büyük motorlara ve 50000 km üzeri motorlara hurda gözüyle bakıyoruz?avrupa'da 100000-200000km hala bu motorlara binildiğini görmekteyiz.paranız çoksa onu bilemem ama birazda mantıklı olalım lütfen...
    Ayrıca AT konusunda bende şikayetçiyim 20000TL isteyen var yaw millet uçmuş harbiden...
    Onlar sayi saymayi bilmiyorlar öner..bide diyorlarki bi sorun neden pahali diye..cevap ise o bir klasik..iyi abi satmayin o klasikleri.ileride daha cok para eder..
    Saygilar

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu