Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye aykut uzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    aykut uzun
    Motosiklet
    XT660Z TENERE ABS
    Marka
    Yamaha

Standart Distribütör sıkıntısı

Arkadaşlar Yamaha nın Türkiye distribütörü hakkında bir kaç bayiden olumsuz yorum aldım sipariş konusunda sürekli oyalama ve net gün verememe gibi sorunlar çıkıyormuş ne derece doğrudur sorun yaşayan yada bayiye kapora verip sipariş gelmeyince kaporasını alan yada farklı bir sorunla karşılaşanlar oldumu ? ben mayıstan beri xt660z tenerenin stoklara girmesini bekliyorum :S

Isim
    aykut uzun
    Motosiklet
    XT660Z TENERE ABS
    Marka
    Yamaha

40ın üzerinde görüntülenme var fakat hiç yorum yok sanırım kimse problemle karşılaşmamış bu da demek oluyor ki %50 ihtimalle bende sıkıntı yaşamayacağım gibi :P

Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Selam aykut tenere ile bir dönem bende ilgilenmiştim aynı fikirdeyim seninle 1 yıl boyunca motor bekledim taki fuar da gormek incekemek nasip oldu yamaha turkiyede pek ilgili görünmüyor bayiler yamahadan motor geelmediği için açık açık kendi markalarına küfür bile ettiler yanımda haliyle bu biraz şüpheye düşürüyor insanı ama yinede bir motor almayı başarırsan şayet sarf malzemeler konusunda çok sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum ancak ciddi bir arızada neler olabilir onuda pek kestiremiyorum yamaha kullanıcıları sana daha ayrıntılı bilgi verecektir mutlaka üzüldüğüm tarafı ise 1200 tenere aşığı olarak bu marka niye bu halde anlayamıyorum

Isim
    aykut uzun
    Motosiklet
    XT660Z TENERE ABS
    Marka
    Yamaha

Yamaha nın lojistik deposunu tutan bir arkadaşım var demesine göre sipariş üzerine getirmiyorlar sanırım parayı basan en geç 1ay içinde kavuşuyor motora ama bayi bazında vitrine gelmesi sıkıntı satamayacakları motorları getirmiyorlar yani direk parayı basıp alacakmışız !

Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

haliyle tabi bayiler tek tek motor satın almak zorunda bırakılınca ciddi bütçe istiyor bu iş halbuki çok abartmadan her bayiye en azında bir iki motor bırakılsa türkiye pazarında mutlaka satılır