Arkadaslar selamlar dun basima gelen bir olayi paylasicam Dun saat 12 sularinda susurluk balikesir istikametine motorumla giderken 16 kn 507 plakali nilufer otobus soforu tarafindan sol seritten saga gecerken otobus soforunun benim ona yol vermedigim gerekcesiyle beni sag seritte sikistirdi canima kast etti cok sinirlendlm gazi actim ve onune gectim ona sen gorursun diyerek arkami donup elimi salladim bu adam demirkopru civarinda festiva outlet dinlee tesislerinde isiklarda beklerken gelip kaska yimruk atti bununla da kalmadi beni doeye kalkti hic biseyden haberim yokken soke olan ben hic bisey yapmadim aklim basima gelince susurluk jandarmaya gidip darp raporumu ald ad hallonda suc duyurusu bulundum. o sirada balikesir otogardaki nilufer turizm acentasina konu hakkinda sahsi sikayette bulunan kiz arkadasim da otobus gorevlilerince bir ton azar isitti, hakarete ugradi. bu konu hakkinda duyarli olacaginiza eminim. bu, her motorcu kardesimin basina gelebilir. boyle kaba, kendini bilmez sirketlerle adamlara pabuc birakacak insanlar degiliz biz. sizden ricam nilufer turizm sirketine sahsi olarak bu durum hakkinda bir adet ya da istediginiz kadar sikayet mesaji gondermeniz. bu mesajin bir tanesi bile bircok seyi degistirecektir. lutfen bu konu hakkinda duyarli davranalim. otobusun plakasi 16 KN 507, benim plakam ise 16 R 7452. Simdiden tesekkurler.