Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 271 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Standart NC 700 X Sahiplerinin Genel Kaşıntısı

Evet arkadaşlar NC700X topicini daha fazla karıştırmadan buraya yeni bir konu açtım. Motosikletimi çok sevmekle ve halen daha aksesuarlarına para harcamaya devam etmekle birlikte (daha bugün ducktail ve extenda taktım!) ara ara beni GS kaşıntısı tutuyor. Rakamlara baktım 2009 modeller çok para, 30-35.000 gibi rakamlara 2008 modeller var. Alırsam 2006 üzerinde bir model düşünüyorum. Bu dediğim gibi kaşıntı seviyesinde, muhtemelen bunu ben önümüzdeki sene bu zamanlarda gerçekleştirmiş olacağım ama insan bir kıpırdanıyor yine de... Bir yanda sıfır aldığım, huyunu suyunu bildiğim, henüz 17.500km'de motosikletim var, diğer yanda da 5-6 yaşında BMW.

Bir de Triumph Tiger 1200 var,3 silindirlik güzel bir motosiklet. Crosstourer 4 silindir olduğundan kimse tavsiye etmiyor, kontrol etmesi çok güç bir motosikletmiş. Aslında fiyat olarak en güzeli o Triumph'un pek ikinci elde motosikleti ilanlarda görünmüyor, yenileri de 50.000 TL üzerinde.

Son dönemde NC700X'de vites göstergesi bulunmadığından ilgimi çeken bir konu da BMW'da vites göstergesi var mı?

2. Eser Kara, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Suat Dayangaç (20-09-2013)