Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 12 Toplam 28 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2891011121314151622 ... SonuncuSonuncu
111 den 120´e kadar. Toplam 271 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye TahsinAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tahsin Aksu
    Marka
    Diger

Fuarda sergilenen Ducati, Triumph ve Aprilla'ların hemen hemen hiçbirine oturamadık ama olsun hepsinin satılmış olması sevindiriciydi

2. TahsinAksu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Faruk Ortaç (03-03-2014)

Ordinaryus Enduroist Engin Öksüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Abi honda,nın rezilliği nedir anlayan varmı motorları rafa kaldırmışlar uzaktan bakın diye zaten bir tane test motoru vermeye korkuyorsun birde fuarda incelemek isteyen insana geri dur demek bence büyük saygısızlık bmw de en ucuz makina 80 bin tl hepsine oturup bakabiliyoruz randevu alıp test ediyoruz koca hondanın pintiliği beni uyuz etti

4. Engin Öksüz güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Can Ekin (03-03-2014),sinan karagöz (03-03-2014),TahsinAksu (03-03-2014),YASEMİN AYDIN (03-03-2014)

Enduroist Katılımcı Üye TahsinAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tahsin Aksu
    Marka
    Diger

Alıntı Engin Öksüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi honda,nın rezilliği nedir anlayan varmı motorları rafa kaldırmışlar uzaktan bakın diye zaten bir tane test motoru vermeye korkuyorsun birde fuarda incelemek isteyen insana geri dur demek bence büyük saygısızlık bmw de en ucuz makina 80 bin tl hepsine oturup bakabiliyoruz randevu alıp test ediyoruz koca hondanın pintiliği beni uyuz etti
    Evet Engin ben de BMW'yi takdir ettim. Gerçi 1200 GS'e yaylana yaylana binince çok moralim bozuldu o ayrı

6. TahsinAksu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Öksüz (03-03-2014)

Eğitim Koordinatörü Berkay İnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Berkay İnal
    Motosiklet
    F700 GS '16
    Marka
    Bmw

Alıntı Engin Öksüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Allah ben hep oturdum baktım Honda'da. Acaba sonradan mı değiştirdiler.
    Konu Berkay İnal tarafından (03-03-2014 Saat 14:05 ) değiştirilmiştir.

Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Berkay İnal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Allah ben hep oturdum baktım Honda'da. Acaba sonradan mı değiştirdiler.
    Nc ye herkes oturdu onda sıkıntı yok yeni motor çıkarmışsın lansman yapmışsın hepsi üst rafta etrafı şeritle kapalı goldwing,lerin olduğu yerden bahsediyorum

Isim
    Berkay İnal
    Motosiklet
    F700 GS '16
    Marka
    Bmw

Haa evet orası ayrıydı evet. Ama Bmw de de gtl yi ayırmıştı galiba. 1200lere biniliyordu ama.

Isim
    ENGİN ÖKSÜZ
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

yok ben yanlış anlaşıldım marka yarışı değil benimkisi genel olarak motosikletini insanlardan uzak tutan tüm markalar için söylüyorum insanlar bir yıl bekliyor araştırıyor inceliyorlar merakla fuarı bekliyor yanına yaklaşamıyor böyle saçmalık olurmu yahuu
    Zeki ile triumph,a bakmaya gittik 1200 ü inceliyoruz seleye oturdum biri seslendi oturmayın diye s**mak için oturmadım ben bu seleye bütün yıl bu motoru bekledim sen kimsin hödük yani koca firmalar o vitrine çıkaracağı motoru reklam için hibe edemiyor bu çok komik geliyor bana şimdi şunu savunanda olabilir " çoluk çocukta çıkıyor hiç motor yüzü görmeyende oturuyor " ee o da olacak kimseye senin alıcı tipin var senin yok deme lüksün yok o podyuma çıkan motoru reklam için haşatı çıkacak bunu göze almayan firmanın orda işi ne anlamıyorum

11. Engin Öksüz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

TahsinAksu (04-03-2014)

Enduroist Üye Tuğhan Baykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tuğhan Baykut
    Motosiklet
    XL650 Transalp 06 - Kuzgun
    Marka
    Honda

Goldwing bölümüne müşteri temsilcisiyle çıkılabiliyordu. Sanırım sadece alacak olanlar çıkıp baksın gibi bir mantık kurmuşlar... Triumph'ta söylediğiniz şeyi yaşamadım, 800 ve 1200'ü deneme şansım oldu...

Banned
    Isim
    murat arslan
    Motosiklet
    gsr 600
    Marka
    Suzuki

fuarda goldwing in üstüne oturdum hemen görevli yanıma geldi beyfendi motorların üzerine binmek yasak deyince kulağına uzaklaş aklını alırım deyince buyrun beyfendi sorun yok dedi ve fuarda en çok ben goldwing in üzerinde kaldım.

Isim
    Berkay İnal
    Motosiklet
    F700 GS '16
    Marka
    Bmw

Yok ben de biliyorum o amaçla demediğini. Demek ki her firma böyle. Ben de Multistrada'yı çok beğeniyorum ama Ducati hiçbir motoruna oturtmuyordu. Kendileri bilir.

Sayfa 12 Toplam 28 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 2891011121314151622 ... SonuncuSonuncu