Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 35 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye sinan karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    sinan karagöz
    Motosiklet
    Transalp XL700
    Marka
    Honda

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maddeyi direk ekleyelim, bu ve benzeri öneriler bekliyorum arkadaşlar. Sinan bu arada resmini hala değiştirmemişsin
    Eser bu nasıl ? Tam karşıdan boy fotoğrafı. Biraz da biyometrik Profil için ideal

Uploaded with ImageShack.com
    Konu sinan karagöz tarafından (02-10-2013 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı sinan karagöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eser bu nasıl ? Tam karşıdan boy fotoğrafı. Biraz da biyometrik Profil için ideal

Uploaded with ImageShack.com
    Valla bu sana daha çok benziyor, sen oradan hesap et mevcut fotonu

3. Eser Kara, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

sinan karagöz (03-10-2013)

Enduroist Üye tarık turan haktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tarık Turan Haktan
    Motosiklet
    Dl 650 vstrom xt
    Marka
    Suzuki

Motorsikletlere karşı araç sürücüleri tarafından yapılan trafik kural ihlallerinin görüldüğünde derhal ve mutlaka 155 alo polis hattına ihbar edilmesi bu suretle kaza olmasa da trafik ihlallerini yapanların cezalandırılmasının sağlanması ve takip edilmesine hepimiz her yerde ve şart altında özen göstererek başlayabiliriz. Ben şahsen her zaman kırmızı ışık ihlalleri hatalı sollama geçiş önceliği ihlallerine şahit olduğumda arabalıda motorsikletli de olsam mutlaka 155 i arayıp yer saat plaka marka renk gidilen güzergah ve benim ismimi ve plakamı telefonumu da belirterek ihbarda bulunuyor ve bu şikayetimin takipçisi olacağımı da bildiriyorum. bu usul yaygınlaşırsa ceza korkusu birçok magandayı terbiye edecektir eminim. Diğer öneriler ve özellikle de kamu spotlarıyla motorsikletlerin trafikteki önceliği ve dikkate alınması sağlanmalıdır.Hepimizinde tabiiki motorsiklet kullanırken kurallara uymamız bazılarımızın yaptığı tehlikeli ve cahil cesaretiyle araba aralarına tehlikeli dalışları da ihbar ve önleyerek öz eleştirisel davranışı ihmal etmeyerek , bu tarz cahillerin halkta motorsikletliye allerjisini ajite etmemeye de dikkat etmemiz gerekli.Herkese emniyetli ve keyifli seyirler dilerim.

Enduroist Üye tarık turan haktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tarık Turan Haktan
    Motosiklet
    Dl 650 vstrom xt
    Marka
    Suzuki

Motorsikletlere karşı araç sürücüleri tarafından yapılan trafik kural ihlallerinin görüldüğünde derhal ve mutlaka 155 alo polis hattına ihbar edilmesi bu suretle kaza olmasa da trafik ihlallerini yapanların cezalandırılmasının sağlanması ve takip edilmesine hepimiz her yerde ve şart altında özen göstererek başlayabiliriz. Ben şahsen her zaman kırmızı ışık ihlalleri hatalı sollama geçiş önceliği ihlallerine şahit olduğumda arabalıda motorsikletli de olsam mutlaka 155 i arayıp yer saat plaka marka renk gidilen güzergah ve benim ismimi ve plakamı telefonumu da belirterek ihbarda bulunuyor ve bu şikayetimin takipçisi olacağımı da bildiriyorum. bu usul yaygınlaşırsa ceza korkusu birçok magandayı terbiye edecektir eminim. Diğer öneriler ve özellikle de kamu spotlarıyla motorsikletlerin trafikteki önceliği ve dikkate alınması sağlanmalıdır.Hepimizinde tabiiki motorsiklet kullanırken kurallara uymamız bazılarımızın yaptığı tehlikeli ve cahil cesaretiyle araba aralarına tehlikeli dalışları da ihbar ve önleyerek öz eleştirisel davranışı ihmal etmeyerek , bu tarz cahillerin halkta motorsikletliye allerjisini ajite etmemeye de dikkat etmemiz gerekli.Herkese emniyetli ve keyifli seyirler dilerim.

6. tarık turan haktan güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Arda Guldogan (10-11-2013),GürbüzOKATAN (07-10-2013)

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

Eser kardeşim aynı şeyleri düşünmüşüz,ama ferd olarak sadece düşünüyoruz .Sadece köprü parası için 6 senedir bir araya gelelim bir şeyler yapalım istedim ama başarılı olamadım.Ama yılmadım.İnanıyorumki trafiğin rahatlaması için motor kullanı mı şart ve son zamanlarda motorsiklet li sayısının artışını görüyorum.İSTEDİKLERİMİZİNDE yapılmasıy le sayımız çok daha fazla olacaktır.

planlı programlı ve isabetli çalışmalarla bu iş başarılır.Ama ilgilenenin senin gibi düşünen arkadaşların işe el atması lazım.

HAYDİN YAPALIM ŞU İŞİ ARTIK.
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

8. HALİDUN KAYA, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Eser Kara (05-10-2013)

Enduroist Üye ekinoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat suar
    Motosiklet
    Enduro 200
    Marka
    Kanuni

Bu konu ile ilgili yapabileceğim her türlü göreve hazırım . Sanırım bu konu için önce içimizde örgütlenelim görevler belirleyip paylaşalım Ben öncelikle sosyal mediada etkin paylaşımlar planlanmasını öneriyorum.Facebook Twetter gibi ağların gücünü kullanmalıyız.

Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

öncelikle bu işin düşünce kulubü gibi beyin takım kurulmalı. araştırmalar yapılıp istatistikler ortaya konulmalı . görüşülecek yerler tesbit edilerek. Agzı laf yapan vakti müsait olarlarla gezip mesele anlatılarak bu konuda fikirleri alınarak yön verilmeli.
    .

Enduroist Üye Cihan ÇİÇEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan ÇİÇEK
    Motosiklet
    VFR 1200f
    Marka
    Honda

Şahsım adına bu atılımınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Maddelerin büyük çoğunluğu yerinde ve gerekli olan talepler. Motosiklet saygınlığını arttırıcı ve kullanımı için bilinçlendirme adına yapılan tüm girişimlerde ben de elimden geldiğince imkanlarımla yanınızda olurum.
    "CaRPe DieM"

12. Cihan ÇİÇEK, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

sinan karagöz (07-10-2013)

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar öncelikle kampanyamıza bir isim vermemiz gerekiyor.. Bu hem bir kampanya, hem bir bilgilendirme, hem talep etme işidir, ben buna eylem planı diyorum. Benim gönlümden geçen "Motosiklet Gelecektir" gibi bir isim. Daha iyilerinin ve çarpıcılarının çıkacağını düşünüyorum aramızdan. Herkes bir 5 dksını ayırarak üzerine düşünsün lütfen. Hedeflediklerimiz; trafikte saygınlığımızın artması, motosikletlerin yaygınlaşması, motosiklet kullanımına devlet teşviğinin artması, trafiğin rahatlaması, eğitimin artması, daha az yaralanma ve can kaybı.. Bu bağlamda bu eylem planı için isimleri aşağıya listeleyelim.

1) Motosiklet Gelecektir
    2) Çözüm Motosiklettir
    3) Yoksa Siz Hala (Luna sloganıydı, bilindik bir slogan devam ettirebiliriz..) Sonuna envaye şey ekleyerek, ör. "Yoksa siz hala trafikte misiniz? Yolda mısınız? Şeytan icadı olduğunu mu düşünüyorsunuz? ÖTV' mi ödüyorsunuz? Araba parasına mı geçiyorsunuz? gibi...)
    4) Şeytan İşi Olamaz (Motosikletin faydalarının anlatılıp, bunun bir şeytan icadı değil ancak nur yüzlülerin icadı olduğu üzerinde durulabilir...)

Aslında yukarıdaki 2,3 ve 4. maddeler, 1. maddenin alt başlıkları da olabilir...

İleride oluşturacağımız sunumlarda kullanmak üzere yoğun trafikle ilgili manşet toplayın arkadaşlar.. Herkes bir kenarda tutsun, ben talep edeceğim. Örneğin aşağıdaki gibi bir manşet...

Aslında bu iş için başkandan bir yardım isteyeceğim. Burada görünen o ki, eğer yol alabilirsek tek bir topic bize yetmeyecek. Genel bir konu başlığı altında, farklı topicler açabilirsek daha derli toplu yol alırız. Örneğin Moto Sohbet gibi yada Gezi Plan ve Raporları gibi.. Rica etsem bu eylem planının adı belirlenene kadar Motosiklet Gelecektir Eylem Planı olarak genel bir konu açabilir misiniz? Altında toplanacak her bilgi veri için ayrı bir topic açmak istiyorum. Yurtdışı istatistikleri için bir tane, yoğun trafik manşetleri için bir tane, Taleplerimizin neler olduğu üzerine bir tane gibi...

14. Eser Kara güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Arda Guldogan (10-11-2013),Cihan ÇİÇEK (08-10-2013),GürbüzOKATAN (07-10-2013),HALİDUN KAYA (07-10-2013),sinan karagöz (07-10-2013),YASEMİN AYDIN (08-10-2013)

Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

SLOGAN ŞU BENCE

2TEKER
    DÖNER
    TRAFİK BİTER
    Konu HALİDUN KAYA tarafından (07-10-2013 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.

16. HALİDUN KAYA güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

ekinoks (09-10-2013),Engin Delipınar (10-10-2013),Eser Kara (07-10-2013),sinan karagöz (07-10-2013)

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu