Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 19´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu
    Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Alıntı Agridia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafiğe kapalı bir yerde, motosiklet girişinin yasaklanmasını anlarım. Otomobillere serbest, motora yasak olmaz. Motosiklet, karayolları trafik kanuna göre araç, kaymakam'ın, vali'nin böyle bir tasarrufunu hukuk tanımaz.

çorum'a benzinimi karşılasınlar, birazda leblebi verirlerse sorunu çok pis çözerim.
    Hoydaaa breee geliyor enduroistleeer....
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Enduroist Kadim Üye burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Burak ŞAHİN
    Marka
    Diger

Alıntı Gültekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çorumlu vatandaşın kabahati yokki.
    Orada görev yapan yasakçı zihniyetin eseri bu durum.
    Bırakın Suriyeyi, ortadoğuyu... Oralar karışık, olağanüstü durum sözkonusu. Olabilir, normaldir.

Çorum'a ne olmuş?
    Çorum merkezde de motosiklet yasak.

Başka bir forumda yazıştığım bir arkadaştan... (31-03-2011)
    iyi de o caddede oturanların motosiklet almaya hakkı yok mu şimdi saçmalığa bak ya

5325002888

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Bırakın Suriyeyi, ortadoğuyu... Oralar karışık, olağanüstü durum sözkonusu. Olabilir, normaldir.

Çorum'a ne olmuş?
    Çorum merkezde de motosiklet yasak.

Başka bir forumda yazıştığım bir arkadaştan... (31-03-2011)
    Arkadaşlar orada olacak olağanüstü durumlar (!) dan büyük ihtimalle BİZde de olma ihtimali çok yüksek!..İleride bugünkü halimizi aramamız,hatta bugünkü benzin fiyatlarını da sarı mumla aramamız çok mümkün!..Doğu-güneydoğu turlarını bakalım güvenle yapabilecek miyiz?..
    Yıllardır körüklenen etnik ayrımcılığın sonucu ,son günlerde ateşlenen fitillerle bakalım nereye varacak..
    Kuzey Afrika,Mısır,orta-doğu,Suriye,BAE derken baktınız sırada biz varmışız!..
    Sanki ben bu projeyi daha önce duydum gibi!..

Enduroist Kıdemli Üye aytaç öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    aytaç öztaş
    Motosiklet
    f 650
    Marka
    Bmw

Adamlar hakli abİ Şeytan İŞİ İkİ tekerlek o ne Öyle bİnmeyİn Şu merete

Enduroist Kıdemli Üye aytaç öztaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    aytaç öztaş
    Motosiklet
    f 650
    Marka
    Bmw

Alıntı o.somuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar orada olacak olağanüstü durumlar (!) dan büyük ihtimalle BİZde de olma ihtimali çok yüksek!..İleride bugünkü halimizi aramamız,hatta bugünkü benzin fiyatlarını da sarı mumla aramamız çok mümkün!..Doğu-güneydoğu turlarını bakalım güvenle yapabilecek miyiz?..
    Yıllardır körüklenen etnik ayrımcılığın sonucu ,son günlerde ateşlenen fitillerle bakalım nereye varacak..
    Kuzey Afrika,Mısır,orta-doğu,Suriye,BAE derken baktınız sırada biz varmışız!..
    Sanki ben bu projeyi daha önce duydum gibi!..
    ah be abeyim keşke herkes görebilse bunları. eğitim eğitim eğitim. başka birşey demiyorum

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Alıntı itouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah be abeyim keşke herkes görebilse bunları. eğitim eğitim eğitim. başka birşey demiyorum
    Toplumun bilinçlenmesi için evet eğitim..
    Keşke sadece eğitim yeterli olsaydı!..Çünkü bazı eğitilmişler de (hatta prof.etiketli!..) bu projenin gerçekleşmesi için gazete köşelerinde ve TV lerde var gücüyle, gerekirse ailece (!)çalışmaktalar...
    Kişisel çıkarlar ülke çıkarlarının önüne geçince eğitim de kar etmiyor!..

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Hakkı Erdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İsmail Hakkı ERDAĞ
    Motosiklet
    Yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

(Trafiğe kapalı bir yerde, motosiklet girişinin yasaklanmasını anlarım. Otomobillere serbest, motora yasak olmaz. Motosiklet, karayolları trafik kanuna göre araç, kaymakam'ın, vali'nin böyle bir tasarrufunu hukuk tanımaz.

çorum'a benzinimi karşılasınlar, birazda leblebi verirlerse sorunu çok pis çözerim. )

Bunu çok tuttum ve güldüm, eline sağlık

Çorumdan iki yıl önce geçtim şehir içindede gezdim hatta merkezde bir otelin önündede tüm gece park ettim.Birşey diyen olmadı !! belkide son yılda alınan bir ''saçma sapan'' bir karardır.
    Konu İsmail Hakkı Erdağ tarafından (20-04-2011 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.
    Motorcu özgür ruhtur.
    05324123412

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Egenin çeşitli yerlerinde küçük ccli motorlar yaygındır, yeni yetmesinden en yaşlısına kadar hafif ulaşım aracı olarak bunları kullanılrlar. Kask mont hak getire dikkat çekmek için ise susturucuyu söküp gürültü kirliliğine katkıda bulunurlar, malum akropoviç motor fiyatını geçer en uygun çözüm susturucuyu ya da komple egzostu sökmektir. Berberde özenle jöle sürülen saçlarını manda yalamış şekline çeviren delikanlı manitasının mahallesinden tam gaz yapıp bir aşağı bir yukarı geçer. Fakat gürültüden rahatsız olan mahalle sakinlerinin şikayetleri birikince Valiliğin tedbiri devreye girer. '' Tüm motorları toplayın yediemin garajına götürün yoksa herhangi bir devlet dairesinin deposuna atın '' emir demiri keser kuru yaş kimsenin göz yaşına bakılmaz. Bir bakarsın motosiklet dağları yükselmiş depolarda, plaka yok ruhsat yok ehliyet yok bir bilanço bakmış delikanlı veya köylü astarı yüzünden pahalı, motoru oradan almak yeni motor parasını geçiyor. Ana babaların çocuklarına yaptırımı '' Ko biraz burnun sürtsün, sana bi daa motor almeecem gari, canımı yidin benim. ''
    Bir müddet sessizlik, Vali yasakları yavaş yavaş yeniden delinmeye yeni motorlar alınmaya başlar, 6 ay sonra eski tas eski hamam.

Hamok kendi bölgesinde bu işi iyi beceriyor Motosiklet sevdalıları ile Emniyetin üst derece yetkililerini bir araya getirip motorcu toplumu ile uzlaşma sağlıyor, onlara eğitimin önemini anlatan seminerler veriliyor bu işe gönül verenler bilinçlendiriliyor. Bu işin mantıklı çözümü böyle sağlanır yasakçı zihniyete usulü ile yasak koymak gerekir.
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (20-04-2011 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye İsmail Sarıgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İsmail Sarıgül
    Marka
    Diger

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egenin çeşitli yerlerinde küçük ccli motorlar yaygındır, yeni yetmesinden en yaşlısına kadar hafif ulaşım aracı olarak bunları kullanılrlar. Kask mont hak getire dikkat çekmek için ise susturucuyu söküp gürültü kirliliğine katkıda bulunurlar, malum akropoviç motor fiyatını geçer en uygun çözüm susturucuyu ya da komple egzostu sökmektir. Berberde özenle jöle sürülen saçlarını manda yalamış şekline çeviren delikanlı manitasının mahallesinden tam gaz yapıp bir aşağı bir yukarı geçer. Fakat gürültüden rahatsız olan mahalle sakinlerinin şikayetleri birikince Valiliğin tedbiri devreye girer. '' Tüm motorları toplayın yediemin garajına götürün yoksa herhangi bir devlet dairesinin deposuna atın '' emir demiri keser kuru yaş kimsenin göz yaşına bakılmaz. Bir bakarsın motosiklet dağları yükselmiş depolarda, plaka yok ruhsat yok ehliyet yok bir bilanço bakmış delikanlı veya köylü astarı yüzünden pahalı, motoru oradan almak yeni motor parasını geçiyor. Ana babaların çocuklarına yaptırımı '' Ko biraz burnun sürtsün, sana bi daa motor almeecem gari, canımı yidin benim. ''
    Bir müddet sessizlik, Vali yasakları yavaş yavaş yeniden delinmeye yeni motorlar alınmaya başlar, 6 ay sonra eski tas eski hamam.

Hamok kendi bölgesinde bu işi iyi beceriyor Motosiklet sevdalıları ile Emniyetin üst derece yetkililerini bir araya getirip motorcu toplumu ile uzlaşma sağlıyor, onlara eğitimin önemini anlatan seminerler veriliyor bu işe gönül verenler bilinçlendiriliyor. Bu işin mantıklı çözümü böyle sağlanır yasakçı zihniyete usulü ile yasak koymak gerekir.
    Bu mudur kesinlikle budur.....
    Nokta hep son demek değildir
    Bazen kendinden sonra gelecek olan harfin
    büyük olacağını gösterir

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12