Arkadaşlar mrb,

motorumu alalı yaklşık 2 hafta oldu 2005 model standart donanımlı bir f650gs motorumu garaja parkediyorum ve garajda 2005 model dakar versiyonu olan motorla yanyana koydugumda ikiside yan ayaklıktayken yaklaşık olarak 1 karışa yakın yükseklik farkı olduğunu gördüm ki ayak açılarına kadar dikkat ettim yanında cücük kadar kaldı neyse dakar sonuç olarak olsun okadar dedim ki bu hafta sonu arkadaşımla turlamaya çıktık aynı model aynı renk gs yanyana geldik aaa bide baktımki benim motorum standart olan gs den yaklaşık 3cm daha alcak bu konuda;

*3.bir gs bulup onunlada kıyaslamalımıyım?

*yeni kasa 2 silindirli modellerde low side olarak alçak şaseli motor üretildiğini biliyorum 2005 kasalardada bu şekilde üretim yapıldımı(ki ilk sahibininde bayan olduğunu biliyorum ben 3. sahibiyim)

*yada yok arkadaşım böyle birşey yok senin motorun yere basmıştır bunu şu şekilde çözersin diyebilicek arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdide teşekkürler

motorumla ilgilide kısaca bilgii verim kendisi 16500km de kondüsyonu oldukça düzgün olan ve üzerinde alçaltmayla ilgilii hiç bir oynama bulunmıyan bir motordur..