Benim ikinci ailem, sıcaklığına hemen ısındığım sevgili Enduroist ailesi..

Yüreklerinizin güzelliği için, belki de en zor günlerim olan bu günlerde bana yalnız olmadığımı bir kez daha hissettirdiğiniz için her birinize ayrı ayrı çok ama çok teşekkür ediyorum..

Babacımla olan ilişkimin bir tarifi yok, abartmadan söylüyorum, dünyadaki en istisnai baba oğul ilişkilerindendi.. Canım, sevgilim, aşkım, bitanem, arkadaşım, akıl hocam, sırtımın yasladığım yıkılmaz dağ herşeyim herşeyimdi.. Kız arkadaşım olduğunda ilk kıskandıkları insan hayatımın ilk "sevgili"si, sevgi dolusuydu o.. Sizleri üzmek için değil, hayatımda ne kadar önemli bir varlığı yitirdiğimi izah edebilmek ve desteklerinizin benim için önemini anlatabilmek adına bunları söyleme ihtiyacı duydum..

Herbiriniz iyi ki ama iyi ki varsınız.. Biyolojik ailem dışında da en az onlar kadar öz olan daha bir dolu anam babam abim ablam kardeşim olduğunu gösterdiniz siz bana.. Hepnizi çok seviyorum.. Desteğinizin verdiği gücü tarif edemem.. Hepiniz sağ olun var olun.. Allah hiçbirimize bir daha böyle bir acı yaşatmasın, göstermesin..

En içten ve yürekten sevgilerimle..

Kerem..