Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 47 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Burock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    . Birde sanki üzerimden atlayacak,önüm boşta ben kıllığına gitmiyorum gibi tavırlardalar,bizimde önümüz tıkalı olduğu halde tamponu plakama dayıyan denyolar e-5 e çıkınca nedense hep aynada kaybolurlar.
    Biraz önceki yarışçıdan eser yok hah.

Ben bu durumun araba kullanırken hastasıyım, müdavimiyim diyebilirim

En çok yaşadığım örnek 1.köprüden kadıköy istikametine giderken yolun sonunda FB stadının oradaki viraj, yıllardan orayı dönmekten artık ezberdeyim, Evo 8 bile ancak yan yan girerse 100 le dönebilir orayı normal bir araçsa hız kaybetmeden, hızı viraj çıkışına aktararak taş çatlasa stabil olarak 80-85 le dönüyor. (100 le de girersiniz ama understeer dan kurtarmak için hızınızı 60 a kadar düşürmeniz gerekir yaklaşık olarak)

Sahne hep aynı : viraj öncesindeki son yaklaşık 200mt de arkadan kopmuş beni selektör yağmuruna tutarak gelen bir araç. virajın dışı olacağından solda oluyorum ama bakıyorum ki arkadaş sabırsız, sağ yapıyorum geçiyor. sonra bir fren bir fren birde kendini sağ şeride, daha viraja girmeden virajın içine atıyor

ben aynen tekrar sol şerit 70-80km civarı dıştan başlayarak o az önce uzay mekiği gibi gelen arkadaşın etrafından dolaşarak virajdan çıkıp ışıklara geliyorum, sonrasında malum ışıklarda yanımda bile durmuyor, yada tam viraja girmek üzereyken popoma yanaşıyor sonra viraj başlayınca yine kendini erkenden içeri atıp beni geçebileceğini sanıyor ama genelde kafadan kayma yaşayıp, korkup yavaşlıyorlar ve yine hazin son

bunu tabi ki sadece araba da yapıyorum oda çok doğru değil ama senelerce viraj manyağı olmuşum otomobille, düz yolda hız hiç bir şey ifade etmemiş, napalım arada meyve topluyoruz
    Konu Can Ekin tarafından (16-10-2012 Saat 19:08 ) değiştirilmiştir.