Tüm gönül dostlarına her zaman olduğu gibi sevgi ve selamlarımı sunuyorum , sürekli paylaşmaya çalıştığım konularda ,gerek görsel açıdan gerek, alınabilecek küçük çapta bilgi paylaşım açısından gerekse hayal gücümüzü çalıştırması ve dağarcığımızı genişletme açısından küçükte olsa faydasını göreceğinizi düşündüğüm bir konuya yer vermek istedim

bu konuda çöplükten ,(hurdalık) nelerin doğabileceğine hep birlikte tanıklık edecek , hayal gücümüzü sınayacağız ve bir sandalyenin çaresizlikler, imkansızlıklar içerisinde , nasıl yoğurulup kıvama getirildiğini göreceğiz , tüm bunları yaparken her zamanki gibi sizler, fikir , görsel, açıdan bilgi sahibi olurken bende bilmediklerimi sizler sayesinde öğreneceğim inşallah

zaten amacımız bu değilmi ? bilgi paylaşıldıkça yücelir

konuyu çokta uzatmadan yaklaşık 4 ay süren römork yapım aşamalarıyla sizleri başbaşa bırakıyor yorum yazan ağabey ve kardeşlerime şimdiden teşekkür ediyorum .

eleştiriye açık bir insanımdır gönül rahatlığıyla olumlu olumsuz fikirlerimizi söylemenizi canı gönülten isterim ,zira insen eleştirildikçe hatalarını görür,

kazasız , bol güneşli günlerde hep beraber. kalın sağlıcakla