Alıntı Cuneyt_ERcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mesut Hocam, reklam olmasın ama sanırım bir kaç yıl daha şikayet almayacaksın Yahu ürünler süper, ilgi, alaka süper, daha ne olsun...

Emekleriniz ve özveriniz için tekrar, tekrar teşekkürler...
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim Cüneyt ;) Beni motive eden böyle sözler zaten. Sağol, varol.
Aman bir yanlış anlaşılma olmasın. Led arızası demek istedim led far arızası değil.
Led farlar ilk 2 yıl su alma sorunuyla %25 gibi yüksek bir oranla geri döndüler. İstisnasız hepsi, içleri tamamen yenileri ile değiştirilerek ücretsiz onarıldı ve geri gönderildi.
Benim yukarıda bahsettiğim ledin (farın değil, tek bir ledin) kendi kendine bozulmasıdır. Gerisi hep benim üretim hatam (eşekliğim) yüzündendir.
Biraz da rakam verip somutlaştırayım.
2012 de önceki yıllarda (2010 ve 2011 yani acemilikte) üretilenler de dahil olmak üzere;
Üretim hatası (silikonlama, temassızlık vs) nedeniyle bana bildirilip geri dönen far seti oranı %3,5, (Tamamı ücretsiz onarılıp geri gönderildi)
Kullanıcı hatası (Kaza, ters gerilim uygulama vs) nedeniyle geri dönen far seti oranı %2,4 (Tamamı ücresiz olarak onarılıp veya yenisi ile değiştirilip geri gönderildi)
Şımarayım biraz. Bu yıl üretilenlerde sıfır hata bekliyorum

Alıntı Şenol SEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O şanslıda benim galiba
Sen her yerde birincisin zaten Şenolcum