Alıntı Yusuf YÜCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emre geçmiş olsun, yelek sana bir aidiyet duygusu yaşattığı için kendini borçlu mu hissediyorsun, yoksa ben de bu konuda hatalıyım telafi ederim şeklinde mi düşünüyorsun. Bir kere şunu söyleyeyim, mahkeme kararı olmaksızın hiç bir kurum veya kişiye sizin özel izniniz olmadan bilgi vermeyiz. Evet hukuki bir statümüz hali hazırda yok ama evelallah, sanal alemin de bir raconu olmalı üyelerimizi deşifre etmeyiz.
Yusuf Abi teşekkürler.

Deşifre olmamak gibi bir kaygım yok. Hatta tam tersine karşı taraf plakamı alamadıysa ve Enduroist araması yaparsa beni kolayca bulsun diye bu konuyu açtım.

Hatalıyım telafi edeyim gibi bir durum da yok. Sonuçta diğer araç tüm uyarılarıma rağmen beni çok tehlikeli bir duruma soktu. Asfaltın kendisiyle tamamen alakasız bir alanına hiç dikkat etmeden ve tamamen gereksiz yere girdi. Yine de kastının olmadığını varsayıyorum. Ben zarar görmedim, karşı tarafta da pek bir şey olduğunu sanmıyorum, sadece aynasına dokundum. Ama sigortam, kaskom var. Eğer bir zarar gördüyse kimse mağdur olmasın isterim. Olayın özü bu.