Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 35 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı Osman Somuncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duran trafikte motorun geçebileceği her "deliği"kullanmak normaldir,buna katılıyorum..Ancak 20-30km/h ile hareket eden trafikte bile bariyer tarafını kullanmak;tepe üstünde sollamakla ayni riski taşır..İki araç arası koridorları kullanmak bundan daha az risklidir..

Emniyet şeridi hakkındaki düşüncene katılmıyorum..Bence tam aksi,motosiklet için en güvenli yerdir!..Hiçbir araç aynasına bakmadan oraya dalmaz,geçiş üstünlüğü olan araç görürseniz de,yol vermek için sola yanaşıp şeride girmek kolaydır..Polisler bile bu açıdan bakıp, motosikletlere emniyet şeridinde hoşgörü ile yaklaşıyor..
    Yine haklısın Osman abi ama sadece ve sadece Emre'nin olayının vukuu bulduğu bölge için yazıyorum, o bölgede bostancı-göztepe arasında, e5 te sağ taraftan üst üste çok fazla katılım ve çıkış yapıldı, yan yollar, alış veriş merkezleri , otobüs durakları, minibüsler vs. sabah trafiğinde kuş bakışı baksan bu yola en karışık yer her zaman en sağ bu bölgede. yoksa yine dediğine katılıyorum. köprü yolunda trafik olursa zaten tek yer var emniyet şeridi ama oraya da dalan çıkıyor bu istanbul da
    Konu Can Ekin tarafından (07-05-2013 Saat 23:25 ) değiştirilmiştir.

2. Can Ekin, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Osman Somuncu (07-05-2013)