Yeni konu açmayayım.. bende ikizim gibi bir DL 650 sahibi oldum nihayetinde.. uzun süredir yeni bir motor alıp uzun süre kullanmayı planlıyorduk, mart ayında ki fuardan bu yana ha bugün ha yarın, motorumuzu satalım alacaklarımızı alalım derken bana bi hayli uzun gelen bir sürecin ardından ufak tefek fikir değişikliklerinin ardından vstrom almış olduk.. umarım uzun süre sıkıntısız kullanabiliriz.. açıkçası fuarda ilk gördüğümde bize göre pahalı ve büyük bir motor olduğunu düşünmüştüm.. fakat acaba mı ki? olur mu ki? diye düşünmeye başlayıp ikinci ellerini araştırmaya başladıktan sonra bir bakmışım sıfır vstrom almaya karar vermişiz..
2,5 sene vtr 250 ardından 2-3 bin km xt 660 kullanmıştım.. düşündüğüm kadar sorunlu olmadı başlangıç.. ama hala motor üzerinde bir gerginlik olduğunu farkediyorum, buna motorun yüksekliğine alışmamış olmamda büyük etki ediyor.. yarım saati geçen yolculuklarda sırtımın ağrıdığını ve şehir içinde gidonu biraz sıktığımı farkettim.. alışmak lazım tabi.. (: ilk deneyimlerim böyle..
dilerim ki Allah herkese gönlünde ki motoru nasip etsin =)