Alıntı MelihUlubilgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

rulmanlar bunlar piyasada var heryerde bulabilirsin..NSK tercih et iyidir..
Bu kısımları söktüğümde ihtiyaç olursa NSK marka temin etmeye çalışacağım abi. Ama hissiyat olarak bir sorun görünmüyor, yağlayıp kapatacağım gibi sanırım.

@Ersan Hocam

Teşekkürler : ) Aslında işlerin bu şekilde hızlı ve düzgün ilerlemesinde benim kadar Elazığ'da ki abilerimin katkısı var. Evimin altındaki motosiklet dükkanında yapıyorum bu işlemleri
Mustafa Usta'nın eli her zaman üzerimde. Takıldığım, yapamadığım yerde hemen el atıyor. Eksik malzemelerim devamlı sanayiye gidip gelen Levent Abi tarafından anında getiriliyor.
R1150GS motoruna görsel olarak el attığım, her civatasına kadar söküp temizlediğimiz Zafer Abi de o bakımdan kalan zımpara, boya, pasta ve cilayı benim kullanımıma sunuyor sağolsun.

Kısacası Elazığ küçük yer ancak imkanlar sayesinde her iş anında olabiliyor : ) Gerçekten çok güzel bir durum. Geçen sefer motoru istanbul'dan almaya geldiğimde bir 30 lokma anahtar bulmak için 60 km
dolaştım. En son gidip satın aldım vs vs.

Aklıma gelmişken bugün gaz kelebeğini ve rölanti valfinide benzin ile tertemiz yaptım. Şimdi de KN filtremi yağladım.
Tüm işlemler bittiğinde de komple pasta cila ile noktayı koyacağım.

Şimdilik everything is ok