Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu

Threaded View

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Standart Temmuz 2008'de YBR ile 2210 km ...

2008 Temmuzunda kısıtlı imkanlarla YBR ile yaptığım geziyi paylaşmak istedim sizinle arkadaşlar. Benim içinde ayrı bir anlamı vardır bu gezinin ...

İyi seyirler ...

Son 6 aydır kafamdaydı bu gezi işi, nereye gideceğime bir türlü karar verememiştim fakat ;
    nisan ayında geçtiğim kazdağlarının etkisinde kaldığımdan rotamın bir kısmı mutlaka oradan geçecekti.
    Sonunda bir arkadaşımın dürtmesiyle marmaris - gökova - akyaka'ya gitmeye karar verdim.

Bir gece öncesinden tüm hazırlığım bitmişti. Lastik tamir seti , alet edevat vs. ...

12 Temmuz cumartesi sabah? 06,30 da bastım marşa .

28876 km. Motor'a bindim içimde öle bir korku vardı ki evime bir daha dönemeyecekmişim gibi ...

Atladım motoruma soluğu eskihisar - topçular feribotun'da aldım. İnsanların gözleri üzerimde rahatsız oluyorum bu durumdan ama kaçış yok.

Güneş şimdiden yakmaya başladı işim zor ...

2 saat 30 dakika'da Bursa'ya giriyorum. Giriş yolunda önümdeki arabaının arka camı durup dururken patladı tüm cam parçaları
    önümde döküldü. Ucuz atlattım. Camın patlama bahanesiyle durup bir iki fotoğraf çektim.

Sinek gözlüğümün iç tarafında ölmüş, nasıl olmuş anlamadım
    Hiç durmadan Susurluk'a kadar devam ediyorum. Ortalama hızım 80/90 km/h. Kamyoncularla yolda iyi anlaşıyoruz.
    Polislerle selamlaşıyorum bile hatta fakat görünürde hala benden başka motosiklet yok.

Susurluk'ta yemek molasından snra gaz ksmeden Balıkesir'de ufak bir mola. Hava iyice yakmaya başladı.

Yol'da fotoğraf çekmek çok zahmetli iş oldu benim için çünkü , makine ufak değil cebine koy çek olamıyor
    Konu Gİ tarafından (06-11-2009 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.