Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Standart Müthiş Doğasıyla Karadeniz Turumuzdan Kesitler

Tura hepimizin kaybı olan Engin Öksüz Abimle çıkacaktım iş yerime ziyarete gelmişti patronumdan izin isteyekti adıma
    patronumla da komşulardı... Evlilik dolayısıyla engin abilerin genişlettiği rotayı bütçemin kaldıramayacağını kendisine söylemiştim
    kendisi hayır dualarını eksik etmemişti bu konuda bir türlü yazamadım hala da yazamıyorum
    daha snra mahallemde babamın da arkadaşı olan Mahmut abi ve yiğeni Hasim kendisi çok iyi bir dostumdur
    Mahmut abi türkiyeyi karış karış gezmiş değim yerindeyse eski topraktır elinden ne motorlar geçmiştir...
    mekanik bilgisi müthiştir yolda segman atıp yoluna devam eder tüm olumsuz koşullara karşı hazırlılıdır
    Kendisi ilerleyen yaşına rağmen Triumph 900 tiger kullanıyor ve bir klasik volkswagen bus sahibidir sürekli yollardadır
    fotoğraflardaki transalp benim diğeri hasim dostuma aittir Karasuda Mamut abiyi alıp
    Akçakocadan Ereğli Zonguldak Bartın Çaycuma Karabük Amasra Kastamonu İnebolu Sinop Allah nereye nasibederse oralara
    gidecektik...Rotamız 26 temmuz cumartesi akşam işten sonra başladı....

Yola çıkıyoruz vakit kaybeden niyetimiz Mahmut abiyle buluşana kadar sahura Kastamonuya gitmek iftarımızıda Trabzonda açmaktı
    karasuda mahmut abiyle buluştuktan sonra rota değişti Mahmut abi ''toprağa çamura batmadan dağların arasından geçmeden karaniz turu olmaz''der ve abimize hak verip yolları sindire sindire yıpratmaya başlıyoruz

Burası ise Zonguldak Çaycumadan

Daha sonraki soluğumuzu Amasrada alıyoruz nefes aldığımızın oksijen aldığımızın farkına varıyoruz

Kastamonu Küre Dağlarına Karşı Biz birkaç küçük insan,yüce dağlar ve yüceler yücesi yaratanla başbaşayız kimse yok stres şehir gürültüsü koşuşturma 3-kuruş fazla aldın 5 kuruş eksik aldın hiçbiri yok
    Konu Recep Alışkan tarafından (07-09-2014 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

2. Recep Alışkan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sadık SÖNMEZ (08-09-2014)