Arkadaşlar daha öncede bazı arkadaşlarımdan ismini duymuştum BEŞER balatanın.. ismini duyduğum arkadaşlar gerek asfaltta gerek arazide enduro yaparken (zor şartlar dahil) bu balatayı kullandıklarını ve çok memnun olduklarını söylemişlerdi... kulağımda kaldı ve birazda ben araştırdım benim F650 (Safinazın) arka balatasının zamanı gelince...

www.motobakkal.com da buldum ve spariş ettim...
motobakkalda 35tl bu balata.. bi yerde daha buldum ya 33 yada 32 tl idi.. ama bakkalın ödeme koşulları arasındaki PTTkargo ve kapıda ödeme yapılabilmesi hoşuma gitti onu tercih ettim (e bide bilindik bir firma)
bakkal PTT kargo kapıda ödeme ile malzeme bana 40 tl ye maal oldu
35tl balata + 1 tl PTT havale masrafı imiş + 4lira kargosu
bankadan havale etsen havale ücreti daha fazla olur burası kesin, tabi kredi kartı durumuda var (ama tercih etmiyorum) ben burda bilgisayarın başında oturdum spariş ettim kapıma kadar geldi ne banka nede başka aracı kurum kullandım hem malımı aldım hem parasını ödemiş oldum...

bu arada bu MOTOBAKKAL çok ilgili bir firma, gerek tel. yolu ile gerek mail yolu ile spariş bilgilerini muhakkak veriyor..

bu BEŞER balatanın bir sürü motor için balataları var (sizinkine uymayanı yoktur die tahmin ediyorum)

işte fotoları (bilgi ve göz aşinalığı olsun die koymak istedim) :

saygılar..