Merhaba Dostlar,

Ben motorumu buradaki mesajları okumadan aldım ama motorcu abilerimden TA'yı dinlemiştim zaten. Yazanların çoğu doğru. 1 haftalık motorumun sağlamlığını henüz pek deneyememiş olsam da uzun yolda çok rahat, otobanda çok rahat, şehir içinde ağır abi manevralarına sahip olduğunu bende test ettim. Yakıt konusunda da 200-300 km de bir (garantici adamım ) benzin alarak devam ettim.

Sizlere ilk sorum şu olacak. Uzun turlarda sorun yaşamamak adına benzinci takip etme dışında çözüm uygulayanlarınız var mı? Mesela aklıma ilk gelen yan çantalara ek depo konabilir mi? Ya da sele altında bir boşluk var 5 ya da 6 litrelik o boşluğa yedek benzin koymak adına bir çalışma yaptıranınız oldu mu?

Diğer sorum da şu ki ben motoru yeni aldım ve tüm bakımlarına el yatkınlığım yok. Yarın (hafta sonu olması sebebi ile) bir iki ufak ayarlanması gereken yerlerine bakacağım ama İstanbul Maslaktayım yakınlarımda önerebileceğiniz Transalp konusunda işinin ehli ve bana da yol gösterebilecek bir tamirciyi bilenler paylaşabilirse çok sevinirim.

Hepinize sorunsuz sürüşler dilerim.