Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 625 Sayfa bulundu

Threaded View

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Berkay hocamın ellerine sağlık. Vallaha bize Darülaceze gibi baktı. Ama gece ilerleyen saatlerde önce dumanın etkisinden diye düşündüğüm yüzümün solunun ağrıması, meğerse diş ağrısıymış. O gece Bora hocam kuvvetli bir ağrıkesici verdi. Sordum Nasıl diye😆ağrı falan hiçbirşey hissetmezsin ...o derece yani dedi.😆😆ilacı içip yatınca da sabah oldu ama gece 2 de yat sonra da Mertol jeneratörleri devreye girince ben de beterin beteri varmış dedim dişimin Ağrı'sını unuttum yattım.
    Pazar günü crf ve Tenere denemesinden sonra dişim hiç ağrımadı, kamp bitti buna paralel olarak enerjim de söndü tabi akşam oldu bir diş Ağrı'sı off, sanırsın doğum sancısı. Hayatımda ilk defa böyle oldum. O gece sabahı zor çıkarttım. Sonra bir ağrı kesici ile ayağa kalkıp pazartesi Melih abi ile buluştum tabiki o heyecanla Ağrı'yı unuttum. Muhabbet sohbet derken bir de üstüne BMW f800gs'yi deneyince ağrı hepten geçti.

Sonra ayrılık vakti geldi. Arabayı çalıştırdım. Daha 10 km gitmeden ölüm sancısı geldi. Aklıma motosiklet mağazalarına girersem belki düzelir dedim. Fiyatlar uçuk kaçık olunca hepten dişim ağrıdı. Baktım olacak gibi değil. Hemen eşyalarımı toparladım, doğru Mersin'e yola çıktım. Eşyam çok tabiki. Uçakla gidemedim. Stresim çok fazla. Beynimi yumruklayarak yürüyorum. Baktım olmayacak bir ağrı kesici daha artık kota doldu. Bir an ilaç alırken soğuk suyun dişi uyuşturup acıyı çat diye kestiğini keşfettim. Otobüse binene kadar bir pet, otobüste 5 pet bu bitirdim ama yolda sadece benim için molalar harici 2 yerde daha durdular. Allah razı olsun yoksa altıma yapardım galiba. Şimdi yanımda pet şişe ile geziyorum birazdan da diş hastanesine gideceğim. Benzin bitsin ama suyum bitmesin şuan o moddayım. Allah kimseye diş acısı çektirmesin ilk defa böyle oldum. Meğerse acıların en büyüğü imiş.
    Bu arada Bolu, Aksaray'da ve Pozantı'da kar var haberiniz ola.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

2. Ali KORKMAZ güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

Berkay İnal (30-12-2015),Sabahattin KOÇAK (30-12-2015),yılmaz yılmaz (01-01-2016)